Lechia Gdańsk
(4)

Liczba oddanych głosów: 4

• 87. min.

KONIEC! Lechia Gdańsk wygrywa w Poznaniu 1:0. Bramkę dającą trzy punkty gościom zdobył Flavio Paixao.

• 87. min.

Ostatnia zmiana Lechii w dzisiejszym meczu.

• 87. min.

Bardzo dobre zachowanie Sobiecha. Napastnik Lechii dobrze opanował piłkę, zastawił się i odegrał do jednego z kolegów. Zanim to jednak zrobił, był faulowany przez Tibę, który za nieprzepisowe zachowanie obejrzał żółtą kartkę.

• 85. min.

Lech próbuje atakować, a Lechia spokojnie czeka na okazje do kontrataków. Do końca spotkania tylko 5 minut, ale niewiele wskazuje na to, by wynik mógł ulec zmianie.

• 81. min.

Tiba próbował strzelać z dystansu, ale piłka uciekła mu na zewnętrzną część stopy, przez co poleciała w trybuny.

• 79. min.

Znowu groźnie pod bramką Lecha! Piłkę w pole karne precyzyjnie dośrodkował Mladenović, a głową strzelał Paixao. Burić poradził sobie jednak z uderzeniem Portugalczyka.

• 71. min.

Świetna akcja Lechii! Paixao przerzucił piłkę do Mladenovicia, ten odegrał do Haraslina, który dynamicznie wbiegł w pole karne i uderzył w kierunku dalszego słupka. Strzał skrzydłowego gości zdołał jednak obronić Burić.

• 70. min.

Bardzo słaba frekwencja w Poznaniu.

• 69. min.

Kolejna zmiana w drużynie gości. Fila wchodzi w miejsce Michalaka.

• 60. min.

Za chwilę pierwsza zmiana w Lechii Gdańsk. Artur Sobiech ma zmienić Jakuba Araka.

• 56. min.

Ależ blisko był teraz Amaral! Portugalczyk strzelał głową po świetnym dośrodkowaniu Gumnego, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki Alomerovicia.

• 55. min.

Powtórzy się i dziś?

• 52. min.

Pierwsza dobra akcja Lechii i od razu blisko gola! Michalak w pełnym biegu przerzucił piłkę na obrońcą, w polu karnym przejął ją Paixao, który zabrał się z nią w kierunku bramki i oddał strzał. Jego uderzenie zostało jednak zablokowane przez jednego z rywali.

• 51. min.

Znowu próbował Gytkjaer, chwilę później Jóźwiak, ale żadnemu z nich nie udało się dobrze strzelić. Duńczyk został bowiem zablokowany, a Polak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• 48. min.

Gytkjaer świetnie minął obrońcę Lechii i próbował strzelać, ale nie zdołał tego zrobić.

• 47. min.

Jeżeli Lech nie wygra dziś z Lechią, trener Ivan Djurdjević może zostać zwolniony.

Gramy!

• 45. min.

Piłkarze powoli wychodzą na boisko. Za chwilę początek drugiej części spotkania.,

• 45. min.

PRZERWA. I chyba dobrze, bo chwilami trudno się to oglądało. Przebłyski dające nadzieję na coś więcej jednak były, miejmy więc nadzieję, że druga część spotkania będzie ciekawsza. Po pierwszych 45 minutach Lechia Gdańsk prowadzi w Poznaniu 1:0.