• ck_dezerter

0

"Hit ekstraklasy! Rewelacyjny ostatnio, czwarty w tabeli Lech podejmuje liderkę, Lechię!"
    Poprawnie wymawia się nie liderka, a lideroloszka. Czego was tam na genderstudiach uczy w GW? Spania na wykładach?

• I to by było na tyle w naszej relacji z gorącego, emocjonującego meczu, który jednak nie był tak hitowy jak można było na to liczyć... Za chwilę na Sport.pl pojawi się tekst podsumowujący spotkanie. Dziękują za uwagę!

• 1
    • 1
  • 90. min. + 6

Koniec meczu.

• 1
    • 1
  • 90. min. + 5

Bramkarz Lechii pędził w pole karne i goście mieli świetną kontrę z możliwością pustej bramki, ale zmarnowali ją!

• 1

To mogła być złota akcja Lechii! Gospodarze mieli teraz mnóstwo szczęścia!

• 1
  • 89. min.

Kędziora mógł teraz dostać czerwoną kartkę, bo nieźle odwinął się walczącemu z nim o piłkę rywalowi. Oberwał w twarz, sędzia puścił to mimo uszu. Albo nie widział.

• 1
    • 1
  • 86. min.

Lechia zamknięta w polu karnym. Piłka mija jednak słupek po uderzeniu.

• 1
  • 84. min.

Ostatnia zmiana. Sławczew za Borysiuka.

• 1
    • 1
  • 83. min.

A w Lechii Haraslin za Wojtkowiaka. W dziewiątkę jednak gdańszczanie zbyt wiele nie zdziałają.

• 2
    • 1
  • 82. min.

Ostatnia zmiana w Lechu. Kownacki za Robaka.

• 4
  • 78. min.

Czerwona kartka dla Peszki! Walcząc o piłkę, uderzył rywala łokciem w twarz. Znowu gorąco. I jeszcze Milinković-Savić, rezerwowy bramkarz Lechii, z trzecią czerwoną!

• 5
    • 2
    • 2
  • 77. min.

Czerwona kartka dla Kuświka! Druga żółta w dwie minuty! Ale podnoszący się z boiska Bednarek też dostał kartkę. Gracz Lecha został kopnięty przez rywala. Była próba linczu przy tunelu, ale Kuświkowi udało się zejść bez uszczerbku na zdrowiu.

• 5
    • 1
  • 77. min.

Zmiana w Lechu. Gajos za Pawłowskiego.

• 1
    • 1
  • 73. min.

I mogło być 2:0, ale obrońcy w porę rozbroili rywali w polu karnym.

• 2
    • 1
  • 71. min.

I od razu schodzi. Majewskiego zastępuje Jevtić.

• 2
    • 3
  • 70. min.

Piłka miała zostać wybita, ale została na powrót przejęta, dwa świetne, szybkie podania, Robak kapitalnym, delikatnym dotknięciem wystawia piłkę (i zostawia ją) Majewskiemu, a ten uderza z dziesięciu metrów!

• 4
  • 70. min.

1:0! Majewski!

• 6
    • 1
  • 65. min.

Spore zamieszanie w polu karnym, Majewskiemu w końcu udaje się uderzyć, Kuciak odbija, ale do piłki natychmiast dopada Robak i gol! Ale... spalony! Faktycznie, minimalny.

• 2
  • 60. min.

Niezłe podanie pod pole karne, ale gracz Lecha fatalnie przyjął i zabrał się z piłką. Musiał odegrać do Tetteha, który mocno uderzył, nieźle podkręcając. Za mocno.

• 1
  • 58. min.

No i kartka dla Trałki. Nie zmierza to wszystko w dobrym kierunku.

• 1
    • 1
    • 1
  • 56. min.

Coraz ostrzej. Wolski brzydko sfaulował, Tetteh próbował pomścić kolegę i nauczyć rywala dobrych manier poprzez rękoczyny. Po kartce.