• Ostatni zespół ekstraklasy wywiózł punkt z Poznania, a Lech stracił pierwsze punkty w tym roku.

Koniec meczu! Wielkie zaskoczenie w Poznaniu!

Łęczna miała swoją szansę na gola! To mogła być wielka sensacja!

• 1
    • 2
    • 2
  • 81. min.

Kędziora dośrodkował z prawego skrzydła do Marcina Robaka. Napastnik Lecha strzelił w środek bramki, pewna interwencja Prusaka.

• 3
    • 1
  • 73. min.

Wielkie zamieszanie w polu karnym Górnika Łęczna, ale gola nie ma. Goście coraz bliżej wywiezienia punktu z Poznania.

• 1
    • 2
    • 1
  • 67. min.

Goście zepchnięci do defensywy, przewaga Lecha Poznań coraz większa.

• 4
    • 1
  • 61. min.

Kolejna groźna akcja gospodarzy. Pitry źle wybił piłkę, a wszystko niecelnym strzałem zakończył Szymon Pawłowski.

• 4
  • PILNE

56. min.

Kownacki wychodził sam na sam z Sergiuszem Prusakiem, ale w decydującym momencie upadł na murawę. Nie ma mowy o rzucie karnym. Gramy dalej.

• 1
    • 2
  • 50. min.

Cały czas wyrównana gra w Poznaniu. Lech nie ma łatwego zadania w starciu z ostatnim zespołem tabeli.

• 1

Czas na drugą połowę w Poznaniu!

• 2
    • 1
  • 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Poznaniu. Górnik Łęczna pokazał, że jest w stanie grać z Lechem jak równy z równym.

• 1
  • 42. min.

Ładna, oskrzydlająca akcja Tomasza Kędziory, ale strzał przewrotką Dawida Kownackiego zablokowali obrońcy z Łęcznej.

• 2
  • 39. min.

Łęczna gra na prawdę dobrze. Na murawie kompletnie nie widać przepaści, która dzieli Lecha i Górnika w tabeli.

• 1
  • 30. min.

Lech przejął inicjatywę. Zespół Nenada Bjelicy coraz częściej nęka defensywę gospodarzy.

• 2
  • PILNE

26. min.

Prosty błąd Łukasza Trałki przed własnym polem karny i bardzo groźny strzał Hernandeza! Doskonała interwencja Putnocky'ego uratowała Lecha.

• 2
    • 1
  • 22. min.

Leandro podłączył się do akcji ofensywnej i wywalczył rzut rożny. Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia pod bramką Lecha.

• 1
    • 2
  • 16. min.

Górnik już się cofnął. Lech z minuty na minutę się rozpędza.

• 3
    • 1
  • 13. min.

Świetny rajd Pawłowskiego, który podaniem w uliczkę otworzył drogę do bramki Majewskiemu. Ten drugi uderzył "fałszem" prosto w Prusaka.

• 10. min.

Lech stara się teraz trochę podkręcić tempo, ale Górnik nie zostawia rywalom za dużo miejsca. Gra drużyny Franciszka Smudy może się podobać.