(10)

Liczba oddanych głosów: 24

• 90. min. + 1
    Ekstraklasa. Lech Poznań rozbity. Kolejna przegrana Kolejorza

Trwa kryzys drużyny Adama Nawałki. Lech Poznań miał walczyć o mistrzostwo Polski, a przegrał właśnie drugi mecz z rzędu. Porażka 0:3 z Górnikiem Zabrze to już czwarta przegrana w sześciu ostatnich meczach! - Jeszcze jeden - skandowali kibice Lecha, tuż po straconym trzecim golu.

Koniec meczu!

A Górnik dalej swoje. Atakuje!

Utrzyma posadę?

• 88. min.

Dla Lecha to już druga porażka z rzędu. A licząc ostatnich sześć spotkań - to aż czwarta przegrana.

• GOOOOOOL

85. min.

Angulo! 17 gol w sezonie! Co za mecz Hiszpana! Dwa gole i asysta! Lech na kolanach!

• 79. min.

W tym miejscu miał być opis jakiejś akcji, ale jej nie było. Piłka nie opuszcza środkowej strefy boiska

• 76. min.

Już oczy zaczynają boleć... Kibice już o tym wiedzieli przed meczem, bo tylko 9 tysięcy fanów jest na stadionie Lecha

• 74. min.

Schodzi Gvila, wchodzi Matuszek

• 71. min.

Lech przegra drugie spotkanie z rzędu? Na to wygląda

• GOOOOOOL

70. min.

GOL! GOL! Dośrodkowanie w pole karne Lecha! Angulo przedłuża głową, a Sekulić z bliska pokonał Buricia

• 68. min.

Burić ratuje Lecha!

• 66. min.

Strzał Gajosa zablokowany

• 63. min.

Jevtić pięknie przyjął piłkę, ale strzelał bardzo niecelnie

• 58. min.

Żurkowski strzela z dystansu! Fatalna próba

• 57. min.

Zmiana w Górniku. Schodzi Giannis Mystakidis, wchodzi Adam Örn Arnarson.

• 54. min.

Makuszewski oddał dwa strzały. Problem w tym, że żaden nie był groźny.

• 53. min.

Jimenez sfaulował Makuszewskiego i został ukarany.

• 49. min.

Lech spokojnie wymienia podania na własnej połowie. Ale w ten sposób gola się nie strzeli.