Liczba oddanych głosów: 5

• 90. min. + 6

Jagiellonia w niesamowitych okolicznościach pokonała Wisłę Płock 1:0!

KONIEC MECZU.

Niesamowita historia! Ostatnia akcja meczu! Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, Scepović uderzył w poprzeczkę, strzał zdążył jeszcze oddać Wójcicki, który daje Jagiellonii zwycięstwo!

• 90. min. + 5

WÓJCICKI! GOL DLA JAGIELLONII!

Trzy minuty doliczone.

• 85. min.

Chwila do końca meczu. Bardzo przeciętne spotkanie w Białymstoku.

• 71. min.

Kuświk w miejsce Zawady.

• 63. min.

Ale pudło Scepovicia! Lewą stroną pomknął Kostal, dograł na środek pola karnego, a napastnik Jagiellonii z siedmiu metrów huknął nad bramką!

• 61. min.

Ponad kwadrans drugiej połowy za nami i na razie, niespodziewanie, przeważa Wisła.

• 57. min.

Kolejna szansa dla Wisły! Z rzutu wolnego bezpośrednio uderzał Furman, jednak minimalnie przestrzelił!

• 53. min.

Ależ szansa dla Wisły! Dośrodkowanie Stefańczyka i Zawada w doskonałej sytuacji z bliska przestrzelił głową!

Początek drugiej połowy.

Pierwsza zmiana w Jagiellonii. Scepović w miejsce Klimali.

• 45. min.

Przerwa. Na razie spotkanie nie porywa. Bez goli, widzimy się za kwadrans.

• 45. min.

Dwie minuty doliczone.

• 43. min.

Rzut wolny dla Wisły. Dośrodkowywał Furman, ale pewnie piłkę złapał Sandomierski.

• 39. min.

Wymuszona zmiana w Wiśle. Z kontuzją schodzi Merebaszwili, w jego miejsce Varela.

• 35. min.

Ależ szansa dla Jagiellonii! Dośrodkowanie z lewej strony, Arsenić znalazł się sam przed bramką, ale nie zdołał oddać strzału przez złe przyjęcie piłki!

• 27. min.

Novikovas! Litwin miał sytuację sam na sam z Dahne, ale dał się dogonić przez Garcię.