(3)
Pogoń Szczecin
(3)

Liczba oddanych głosów: 6

KONIEC. Jagiellonia wygrywa 4:2 i awansuje na czwarte miejsce w tabeli! Za nami bardzo dobre, emocjonujące i pełne goli spotkanie.

• GOOOOOOL

88. min.

4:2! JAGIELLONIA PODWYŻSZA PROWADZENIE! Pospisil przeprowadził dynamiczną akcję indywidualną i strzelił zza pola karnego. Źle ustawiony, a dodatkowo zasłonięty przez jednego z kolegów Bursztyn, nie zdążył zareagować i nie obronił uderzenia.

• GOOOOOOL

78. min.

GOOOOOOL! POGOŃ SZCZECIN STRZELA GOLA KONTAKTOWEGO! Kozulj wykorzystał fatalny błąd w ustawieniu Kelemena, który przy rzucie wolnym odsłonił niemal całą bramkę. Zawodnik gości to zauważył i bezlitośnie wykorzystał.

• GOOOOOOL

66. min.

GOOOOL! JAGIELLONIA PODWYŻSZA PROWADZENIE! Jedna groźna akcja w drugiej połowie wystarczyła gospodarzom do tego, by strzelić kolejnego gola. Novikovas popisał się świetnym podaniem prostopadłym do Imaza, ten oddał strzał, który został zablokowany. Hiszpan zdołał się jednak szybko zebrać i ponownie przejąć piłkę, którą mierzonym uderzeniem posłał obok bezradnego Bursztyna.

• 65. min.

Pogoń nie może przedostać się pod bramkę rywali akcjami pozycyjnymi, więc Majewski postanowił uderzyć z dystansu. Zrobił to jednak bardzo słabo.

• 60. min.

Niestety druga połowa zdecydowanie gorsza od pierwsze. Brakuje groźnych akcji, brakuje strzałów, a przede wszystkim brakuje goli. Obydwa zespoły wyglądają na zadowolone z wyniku, co w przypadku Jagiellonii jest oczywiście zrozumiałem. Nieco mniej zrozumiałem jest jednak w przypadku Pogoni.

• 50. min.

Znowu dobry początek Jagiellonii. Gospodarze odważnie atakują, ale Pogoń na razie skutecznie się broni.

GRAMY!

• 45. min.

Piłkarze wracają na boisko. Za chwilę rozpoczniemy drugą połowę.

• 45. min.

PRZERWA. Za nami bardzo dobre 45 minut. Obydwa zespoły przeprowadzają dużo ciekawych i dynamicznych akcji, więc po przerwie możemy spodziewać się sporych emocni.

• 43. min.

Poważny błąd Kelemena. Bramkarz Jagiellonii wyszedł do dośrodkowania, ale nie zdołał złapać piłki. Gospodarzy uchronił jedynie gwizdek sędziego, który podyktował rzut wolny za faul Nunesa.

• 35. min.

Kolejna świetna akcja Nunesa. Boczny obrońca Pogoni wbiegł w pole karne i strzelił mocno w kierunku dalszego słupka, ale Kelemen zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

• 32. min.

Niewiele brakowało do wyrównania! Nunes pomknął lewą stroną i dośrodkował w pole karne, gdzie Benyamina wygrał pojedynek główkowy z rywalem. Piłkarz gości zdołał oddać strzał, ale piłka odbiła się po nim od poprzeczki i wyszła poza boisko.

• 29. min.

Znowu groźnie pod bramką gości! Novikovas zwlekał z podaniem do partnerów, a kiedy wydawało się, że zwleka zbyt długo, przedryblował dwóch obrońców rywali i strzelił zza pola karnego. Bursztyn był jednak ustawiony na tyle dobrze, że bez problemu złapał piłkę.

• 28. min.

Cudowne uderzenie Kostala! Wydawało się, że piłkarz gospodarzy przymierzył idealnie, ale Bursztyn zdołał sparować piłkę na słupek.

• 21. min.

POGOŃ STRZELA GOLA KONTAKTOWEGO! Kowalczyk przyjął piłkę w polu karnym, obrócił się w kierunku bramki i strzelił w kierunku dalszego słupka. Kelemen nawet nie zdążył zareagować.

• 19. min.

Pogoń próbuje prawym, próbuje lewym skrzydłem. Próbuje też środkiem, ale Jagiellonia na razie broni się bardzo skutecznie i czeka na możliwość kontrataku.

• 9. min.

Pierwszy groźny strzał Pogoni! Kozulj zszedł do środka z prawego skrzydła i strzelił mocno lewą nogą. Piłka odbiła się tuż przed Kelemenem, ale bramkarz gospodarzy zdołał ją odbić w ostatniej chwili.

• 8. min.

Dwa gole po dwóch rzutach rożnych, które były konsekwencją zablokowanych strzałów Novikovasa. Wymarzony początek Jagiellonii.