• zsaba

0

..jak za dawnych lat...3 : 1.........

• koniec

Niespodzianka w Zabrzu. Legia przegrała na wyjeździe z Górnikiem 1:3. Gole dla gospodarzy strzelili Angulo (dwie) i Suarez, goście odpowiedzieli jedynie trafieniem debiutującego w barwach mistrzów Polski Sadiku. Beniaminek zagrał na dużej intensywności, z pomysłem, czego nie można powiedzieć o Legii. Oby zespół ze stolicy był w lepszej formie, gdy przyjdzie czas kluczowych batalii w walce o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

• 1
    • 1
  • 90. min. + 4

Koniec!

• 3
  • 90. min. + 3

Angulo złapany na pozycji spalonej.

• 2
    • 1

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• 1
    • 2
  • 88. min.

Żurkowski strzela z dystansu i pewnie interweniuje Cierzniak. Legia już nie wierzy.

• 86. min.

Znowu niebezpiecznie pod bramką Legii po strzale Angulo. Tym razem Hiszpan próbował pokonać Cierzniaka głową. Uderzył jednak niecelnie.

• 3
    • 1
  • 85. min.

Angulo mógł skompletować hat-tricka, minął Dąbrowskiego, który jakimś cudem zdołał jeszcze włożyć przed piłkę nogę. Kończy się na rykoszecie i rzucie rożnym.

• 1
  • 83. min.

Zmiana w Górniku:

Grendel za Koja.

• 2
    • 1
  • 80. min.

Nagy odgrywa klatką piersiową do Sadiku, który potężnym strzałem pokonuje Loskę. Gol w debiucie.

• 2
    • 1
  • GOOOOOOL

79. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Legia odpowiada!!!

• 3
    • 4
    • 4
  • 77. min.

Huknął sprzed pola karnego Ambrosiewicz, ale obok bramki.

• 73. min.

Olszewski za Wolsztyńskiego.

• 71. min.

Spóźniony atak, Nagy ukarany żółtą kartką.

• 1
    • 1
  • 68. min.

Podanie na wolne pole do Hamalainena, a Fin z najbliższej odległości uderza prosto w Loskę.

• 1
  • 65. min.

Nokaut! Podanie za linię obrony do Angulo, legioniści nie zdołali przeciąć tej piłki i napastnik Górnika ponownie znalazł się w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem Legii. Strzał w prawą stronę, Cierzniak kapituluje.

• 2
  • GOOOOOOL

64. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 3:0!!!

• 11
    • 2
    • 1
  • 61. min.

Zmiana w Legii:

Mączyński za Brozia.

• 2
    • 1
  • 58. min.

Nagy ładnie minął Wolniewicza, ale obrońca Górnika uderzył go łokciem. Rzut wolny dla Legii, z którego niewiele wynika.

• 2
    • 1
  • 54. min.

Szwoch szeroko do Brozia, prawy obrońca Legii miał mnóstwo miejsca i czasu na odegranie piłki. Ciężko wytłumaczyć, co chciał zrobić legionista, bo futbolówka po jego zagraniu zamiast powędrować w szesnastkę Górnika, bliżej miała do chorągiewki w narożniku boiska.

• 51. min.

Jak to nie wpadło?! Świetne dośrodkowanie Guilherme, idealnie na głowę Hamalainena, ten uderza i posyła piłkę obok słupka. Loska tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem. Gdyby ta zamierzała w światło bramki, nie miałby nic do powiedzenia.