Lech Poznań
(9)

Liczba oddanych głosów: 17

• 90. min. + 5

Górnik Zabrze prowadził z Lechem Poznań 2:0, ale nie przełamał złej serii siedmiu meczów bez wygranej. Fenomenalny gol Szymona Żurkowskiego nie wystarczył. Zespół Djurdjevicia dogonił Górnika i wyjechał z Zabrza z jednym punktem.

Koniec szalonego meczu w Zabrzu! Górnik Zabrze zremisował z Lechem Poznań 2:2.

Sędzia doliczył pięć minut do drugiej połowy!

• 88. min.

Górnik ruszył z kontratakiem. Angulo zagrał do Żurkowskiego, ale młody pomocnik źle przyjął piłkę.

• 85. min.

Pięć minut do końca meczu. Lech atakuje, Górnik się broni.

• 80. min.

Górnik Zabrze jest w coraz większych opałach. Lech atakuje.

• GOOOOOOL

78. min.

Kostewycz wykorzystał błąd Suareza i wpakował piłkę do bramki! Lech Poznań przegrywał 0:2 i wyrównał!

• 74. min.

To mógł być wyrównujący gol dla Lecha Poznań! Strzał Amarala przeleciał nad poprzeczką bramki Loski.

• 67. min.

Górnik miał rzut wolny, ale Nowak zepsuł dośrodkowanie.

• 60. min.

Goście cały czas atakują. Drużyna Ivana Djurdjevicia szuka słabego punktu w defensywie Górnika.

• 55. min.

Portugalczyk chciał dośrodkować piłkę do Gytkjaera, a wszedł mu świetny strzał. Bramkarz Górnika zaskoczony.

• GOOOOOOL

55. min.

Lech łapie kontakt z Górnikiem! Pedro Tiba pokonał Tomasza Loskę.

• 52. min.

Lech Poznań rusza do odrabiania strat, a jest co odrabiać.

• 49. min.

Putnocky nie miał żadnych szans! Perfekcyjny strzał z czterdziestu metrów! Okienko!

• GOOOOOOL

49. min.

CO ZA GOL! CO ZA STRZAŁ! STADIONY ŚWIATA! SZYMON ŻURKOWSKI ODPALIŁ RAKIETĘ ZIEMIA-POWIETRZE!

GRAMY!

• Górnik szybko strzelił gola, opanował sytuację, ale później to Lech miał lepsze sytuacje. Czekamy na drugą połowę.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy! Górnik Zabrze prowadzi z Lechem Poznań po golu Jimeneza.