• 90. min. + 3

Cracovia chciała dzisiaj za wszelką cenę zbliżyć się do czołowej ósemki ligi, ale do siódmej Pogoni cały czas traci pięć punktów.

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec meczu! Podział punktów w Krakowie, z którego zdecydowanie bardziej zadowoleni będą goście ze Szczecina.

Sędzia dorzuca do drugiej połowy trzy minuty.

• 1
  • 87. min.

Walka o komplet punktów trwa, ale czasu coraz mniej.

• 1
  • 83. min.

Krzysztof Piątek zaryzykował i uderzył na bramkę Słowika z dystansu. Bramkarz Pogoni miał problemy z nieprzyjemnym strzałem, ale odbił piłkę.

• 1
  • 77. min.

Mihalik zagrał nieprzyjemną piłkę w pole karne Pogoni, ale obrońcy gości nie popełnili błędu.

• 1
  • 70. min.

Przewaga po stronie zespołu Jacka Zielińskiego, więc Kazimierz Moskal reaguje. Ciftci za Drygasa. Debiut byłego napastnika Celtiku Glasgow w ekstraklasie.

• 68. min.

I jeszcze jedna akcja Cracovii. Wójcicki do Piątka, ale tym razem napastnik gospodarzy nie trafił w bramkę.

• 1
  • 65. min.

Budziński ładnie znalazł w polu karnym Pogoni Sebastiana Stebleckiego, ale pomocnik "Pasów" nie opanował piłki.

• 58. min.

Jarosław Fojut nie jest w stanie kontynuować gry. Środkowy obrońca Pogoni odczuwa jeszcze skutki zderzenia z Covilo. W jego miejsce na murawie pojawił się Sebastian Rudol.

• 2
  • 51. min.

Na prawym skrzydle znalazł się Kamil Drygas. Środkowy pomocnik Pogoni idealnie dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie Frączczak wykorzystał katastrofalne ustawienie środkowych obrońców Cracovii.

• 1
  • GOOOOOOL

51. min.

I to jest mecz! Natychmiastowa odpowiedź Pogoni. Adam Frączczak strzałem głową doprowadził do wyrównania.

• 1
  • 48. min.

Gospodarze idą za ciosem. Brzyski dośrodkował z rzutu rożnego, ale Nunes wybił piłkę poza boisko.

Wójcickie świetnie zgrał piłkę głową do Piątka, a napastnik Cracovii wyprzedził obrońców i spokojnie pokonał Jakuba Słowika.

• 1
  • GOOOOOOL

46. min.

Co za początek drugiej połowy w wykonaniu Cracovii! Krzysztof Piątek!

• 1
    • 1
    • 3

Czas na drugą połowę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Fajerwerków w Krakowie nie ma. Solidna, ligowa kopanina.

• 42. min.

Będzie potrzebna zmiana. Covilo nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce Mihalik.