Lechia Gdańsk
(42)

Liczba oddanych głosów: 61

• KONIEC

Termalica Nieciecza zremisowała z Lechią Gdańsk 1:1 w meczu 22. kolejki Ekstraklasy. Zawiodła pierwsza połowa, ale emocje w drugiej wynagrodziły nam ich brak w pierwszych 45 minutach. W 73. minucie wynik spotkania otworzył Sławomir Peszko, a wyrównujący gol dla Termaliki padł już w doliczonym czasie gry - rzut karny na bramkę zamienił Vladislavs Gutkovskis.

• 1
  • 90. min. + 5

Koniec!

• 1

Gutkovskis uderzył płasko przy samym słupku. Kuciak wyczuł napastnika, ale nie zdołał sięgnąć piłki!

• 1
  • GOOOOOOL

90. min. + 5

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Termalica ratuje punkt w 5. minucie doliczonego czasu gry!

• PILNE

90. min. + 4

Rzut karny dla Termaliki! Maloca zagrał ręką w szesnastce!

• 1
    • 2
  • 90. min. + 3

Jeszcze rzut wolny dla Termaliki, to będzie chyba ostatnia szansa. Dośrodkowanie i wyjaśniają sytuację defensorzy Lechii.

• 89. min.

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• 86. min.

Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• 82. min.

Boisko opuścił strzelec bramki Sławomir Peszko. Zmienił go Grzegorz Kuświk.

• 80. min.

Po straconej bramce z piłkarzy Termaliki jakby zeszło powietrze. Lechia stara się utrzymywać długo przy piłce, kraść pozostajęce do końcowego gwizdka minuty.

• 1
  • 77. min.

Zmiany dokonuje również Lechia: Michał Mak zastąpił na placu gry Stolarskiego.

• 76. min.

Zmiana w Termalice: Nowak w miejsce Guby.

• 73. min.

Z przebiegu gry Lechia może i na tę bramkę nie zasługiwała, ale taki jest futbol - nieprzewidywalny. Czy Termalica zdoła jeszcze odpowiedzieć?

• 70. min.

Bliżej bramki byli gospodarze, ale wystarczył jeden kontratak i to gdańszczanie cieszą się z gola. Peszko ruszył błyskawicznie do piłki zagranej z głębi pola, minął w polu karnym rywala i uderzeniem w kierunku długiego słupka umieścił futbolówkę w siatce.

• GOOOOOOL

69. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Lechia Gdańsk prowadzi!

• 66. min.

Druga połowa należy do Termaliki. Brakuje tylko kropki nad i w postaci gola.

• 62. min.

Jovanović! Jak to nie wpadło?! Był tylko on i Kuciak, pomocnik Termaliki mógł zapytać bramkarza, w który róg strzelić, ale Słowak na pytania nie czekał i fantastycznie obronił uderzenie Jovanovicia.

• 59. min.

Przed strzałem Flavio świetną sytuację na otworzenie wyniku meczu mieli gospodarze, ale Osyra w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Kuciakiem.

• 58. min.

Sytuacyjna piłka, strzał trafia w stojącego na piątym metrze Flavio, ten przyjmuje futbolówkę i ma przed sobą tylko Pilarza. Broni kapitalnie golkiper Termaliki!