Jak na razie ofensywne zmiany Lecha nie przynoszą efektu. Coraz mniej czasu do końca.

I kolejna zmiana w Lechu. Elvir Koljić zmienia Barkrotha. Czyżby podopieczni Nenada Bjelicy mieli grać dwoma napastnikami?

Piotr Tomasik debiutuje w Lechu. Zmienia Kostewycza.

• 79. min.

Michał Nalepa zmienia Patryka Kuna.

• 75. min.

Piesio zgrał piłkę do Szwocha, ale jego uderzenie obronił Burić. Dobra okazja Arki, która w ostatnich minutach nie prezentuje się najlepiej.

• 71. min.

Lech w końcu oddał pierwszy celny strzał. Świetna interwencja Steinborsa po uderzeniu Dilavera. Ogromne zamieszanie w polu karnym Arki.

• 69. min.

Lech nie oddał jeszcze ani jednego celnego strzału. Burić za to musiał interweniować raz.

• 65. min.

Piesio zmienia Zarandię. Tuż po wejściu na boisko został przypadkowo uderzony w twarz przez Gumnego.

• 63. min.

Jevtić zagrał piłkę w pole karne do Chobłenki, a ten odegrał do Raduta. Strzał Rumuna został zablokowany.

• 61. min.

Lech zamyka Arkę we własnym polu karnym. Napór rośnie.

• 60. min.

Piłkarze Lecha domagają się rzutu karnego po zagraniu ręką przez obrońcę Arki, ale sędzia po konsultacji uznał, że nie ma mowy o jedenastce.

• 58. min.

Ołeksij Chobłenko wszedł za Gytkjaera.

• 53. min.

Gytkajer leży na murawie po ciosie w nos otrzymanym od Marcjanika.

• 51. min.

Zarandia upada na linii pola karnego, ale sędzia nie dopatrzył się faulu Kostewycza. I jak pokazała powtórka słusznie - dlaczego Gruzin upadł po minięciu rywala?