Korona Kielce
(26)

Liczba oddanych głosów: 60

• 90. min. + 2

Koniec meczu! Pierwsze zwycięstwo Arki na własnym stadionie od sześciu spotkań. Gole dla gospodarzy strzelali Formella, Szwoch z karnego, Siemaszko oraz Hofbauer. DLa Korony trafił Micanski. Debiutujący w barwach gości Borjan obronił rzut karny Marcusa Viniciusa i spisywał się dobrze, ale mimo to musiał wyciągać piłkę z siatki aż cztery razy.

Dzięki zwycięstwu Arka awansowała na 8. miejsce i ma 29 pkt - tyle samo co Korona, ale ma lepszy bilans bramek. Dziękujemy za śledzenie tej relacji!

Borjan obronił uderzenie Szwocha w sytuacji sam na sam, ale piłkę do pustej bramki skierował Dominik Hofbauer.

• 1

4-1 dla Arki!

• 1

Cztery minuty doliczone.

• 89. min.

Korona atakuje, ale obrona Arki jest niezwykle skuteczna.

• 87. min.

Bozok zmienił Viniciusa, ostatnia zmiana w tym meczu.

• 84. min.

Fatalnie rozegrany rzut wolny przez piłkarzy Korony podsumowuje ich bezradność w końcówce meczu.

• 83. min.

Dwie zmiany w Koronie: Górski i Pyłypczuk zmienili Aankoura oraz Palankę.

• 79. min.

Arka w tej akcji mogła strzelić gola już wcześniej. Borjan uderzył mocne uderzenie Łukasiewicza, ale do piłki dopadł Formella, a Siemaszko wbił ją do bramki z najbliższej odległości.

• 79. min.

3-1 dla Arki, Siemaszko!

• 1
  • 76. min.

Druga zmiana w Arce. Siemaszko wszedł za Trytkę.

• 73. min.

Mocne uderzenie Grzelaka, ale Jałocha zdołał odbić ją przed siebie.

• 73. min.

Borjan odbił mocne uderzenie Micanskiego przed siebie, a Stolc wybił piłkę pozbywając się zagrożenia.

• 69. min.

ZMiana również w Koronie. Cebula wszedł za Markovicia.

• 69. min.

Zmiana w Arce. Antoni Łukasiewicz zmienia Yannicka Kakoko.

• 64. min.

Korona utrzymuje się dłużej przy piłce, ale nie umie stworzyć zagrożenia pod bramką Arki.

• 1
  • 60. min.

2-1 dla Arki! Szwoch z karnego! Lekkie, ale pewne uderzenie z karnego. Borjan chciał wyczekać do końca, ale nie udało mu się to.

• 2
    • 2
  • 59. min.

Drugi rzut karny dla Arki! Borjan faulował Viniciusa i dostał żółtą kartkę!

• 1
  • 57. min.

Szwoch był już przy piłce w polu karnym, ale popełnił prosty błąd w otoczeniu kilka rywali, przez co nie stworzył zagrożenia.