20.06.2018, godzina 17:00

Urugwaj

1 0

• Dzisiejszego dnia czeka nas już tylko jeden mecz. O godzinie 20 Hiszpania podejmie Iran. Relacja na żywo w Sport.pl - to jest Twój LIVE!

• KONIEC MECZU!

Urugwaj pokonuje Arabię Saudyjską 1:0 po golu Lusia Suareza. Saudyjczycy pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie, ale nie potrafili znaleźć drogi do bramki Muslery. Urugwaj jest już pewny awansu, o pierwsze miejsce w grupie zagra z Rosją

• 90. min. + 2

Strzał zza pola karnego ląduje w rękach Muslery. Sędzia doliczył cztery minuty

Był rzut rożny, dośrodkowanie i strzał głową. Ale próba Kanu bardzo nieudana, Muslera z łatwością łapie piłkę

• 88. min.

Urugwaj utrzymuje się przy piłce i stara się zadać ostateczny cios. Ich próby nie przynoszą jednak efektu. Przeciwnicy sprawiają wrażenie nieco zniechęconych grą

• 86. min.

Cavani przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, umiejętnie minął obrońcę i oddał strzał na bramkę. Na jego nieszczęście, prosto w bramkarza

• 83. min.

Saudyjczycy wciąż próbują atakować. Rywale skutecznie się bronią. A mecz powoli zbliża się do końca

• 81. min.

Dziesięć minut do końca, Tabarez przeprowadza ostatnią zmianę. Nandez wchodzi za Sancheza

• 78. min.

Zamieszanie w polu karnym, kilku Urugwajczyków miało szansę oddać strzał, ale ostatecznie sędzia boczny podnosi chorągiewkę

• 76. min.

Zmiana w Arabii Saudyjskiej. Mohamed Kanno wchodzi w miejsce Bahbira

• 74. min.

Cavani po raz kolejny próbuje wymusić faul. Nie było przewinienia, sędzia podjął dobrą decyzję

• 72. min.

Laxalt wywalczył rzut z autu. Caceres dośrodkował w pole karne, ale Cavani nie doskoczył do piłki

• 70. min.

Piłka ponownie znajduje się w środkowej części boiska. Urugwaj kontroluje przebieg spotkania, ale Saudyjczycy wciąż zatakują

• 68. min.

Sanchez dośrodkował w pole karne (tym razem udanie), a piłkę nad poprzeczką uderzył Caceres.

• 67. min.

Al Faraj dośrodkował w pole karne Urugwaju. A tam nie było nikogo z jego drużyny. Zupełnie bezsensowne zagranie skrzydłowego, Muslera pewnie łapie piłkę

• 65. min.

Sanchez miał dośrodkować w pole karne, gdzie zebrali się niemal wszyscy jego koledzy. A on trafił w jednoosobowy mur. Jakby chciał, to by mu się to chyba nie udało

• 63. min.

Cavani czekał, czekał i czekał na Carlosa Sancheza. Kiedy ten wbiegł w pole karne, dośrodkował. Wprost na głowę partnera, który uderzył ponad bramką. Ma czego żałować

• 61. min.

Ależ doskonałe wejście mógł mieć Laxalt! Młody Urugwajczyk był blisko strzelenia bramki, gdyby tylko sięgnął dośrodkowaną piłkę. Zabrakło kilku centymetrów

• 59. min.

Podwójna zmiana u Urugwajczyków. Laxalt i Torreira na boisku, schodzą Rodriguez i Vecino

• 58. min.

Urugwajczycy się nie spieszą. Wydają się być pewni zwycięstwa w tym meczu. Tak postawa może ich słono kosztować