18.06.2018, godzina 20:00

Tunezja

1 2

• KONIEC

Może i pierwsza połowa była zdecydowanie ciekawsza, ale całemu spotkaniu nie można odmówić szczodrego dawkowania kibicom emocji. Okazuje się, że nie żyjemy jeszcze w czasach postniespodziankowych, Anglia w ostatniej chwili ratuje zwycięstwo i Europa kontynuuje swój wielki marsz przez mundial. A to jest dobrą wróżbą przed ostatnim dniem pierwszej kolejki, ze spotkaniami ostatniej grupy, kiedy to swój mecz rozegrają ostatni, którzy będą pierwszymi... Amen. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na jutro - tradycyjnie na godziny 14:00, 17:00 i 20:00, ale zwłaszcza na tę środkową, kiedy to Polska zmierzy się z Senegalem. Życzymy udanego wtorku!

• 90. min. + 5

Koniec meczu.

• 90. min. + 4

Tunezyjczycy zaczęli się spieszyć. Coś tam nawet próbowali poatakować, ale w ostatnich sekundach Anglicy zepchnęli ich na własną połowę.

• 90. min. + 3

Ostatnia zmiana. Dier za Lingarda.

• 90. min. + 1

Nie dość, że się stało, to jeszcze znowu wedle tego samego scenariusza! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Stones zgrywa (tym razem, tylko zgrywa) głową i Kane również głową, ale swoją, uderza. Sprzed samej bramki.

• GOOOOOOL

90. min. + 1

GOOOL! 1:2! Kane!

Sędzia dolicza cztery minuty.

• 89. min.

Znajdź różnicę: Khalifa - Khalifa.

• 88. min.

Rajd Loftusa-Cheeka prawym skrzydłem. A biegło mu się tak dobrze, że postanowił wybiec z piłką poza boisko.

• 87. min.

Dużo szczęścia Tunezyjczyków. Jeżeli szczęściem należy nazwać sytuację, w której żaden z Anglików nie zdecydował się przejąć tej piłki w polu karnym i uderzyć z dziesięciu metrów.

• 85. min.

Selekcjoner ma chyba zaufanie do zdrowia swojego drugiego bramkarza, bo przeprowadza właśnie ostatnią zmianę i nie jest to zmiana golkipera. Khalifa za Khazriego.

• 84. min.

OK, bardzo możliwe, że Stones jednak zagroził. Ben Mustapha pada po zderzeniu na murawę i... trzyma się za bark.

• 83. min.

Stones znowu mógł zagrozić rywalom główką w polu karnym, ale Ben Mustapha wygrał ten morderczy pojedynek.

• 82. min.

Pokaz efektownych zwodów Anglików w odległości jakichś 30 metrów od bramki. Własnej bramki.

• 81. min.

Żona Jamiego Vardy'ego lekko zdziwiona wynikiem.

• 80. min.

Druga zmiana w reprezentacji Anglii. Schodzi Dele Alli, wchodzi Ruben Loftus-Cheek. Jeśli Tunezyjczycy będą próbowali odczytać jego nazwisko, zanim zabiorą się za powstrzymywanie go, może się okazać, że była to genialna decyzja trenera.

• 79. min.

Cóż, w pierwszej fazie było dobrze - piłka przeleciała nad murem. W drugiej fazie było gorzej - piłka przeleciała nad bramką.

• 78. min.

Faul tuż przed polem karnym. Kartki nie ma, ale jest bardzo dogodna okazja dla Anglików. Chwila minie, zanim dogadają się, który z nich ma uderzać, i że będzie to Ashley Young.

• 77. min.

Kane zajmuje się dzisiaj między innymi sprytnymi zgraniami do tyłu z linii końcowej. Ale Tunezyjczycy zdołali już go przejrzeć.

• 76. min.

Pierwszy taki zryw Anglików od paru minut. Wrzutka z prawego skrzydła, ale dobra interwencja obrońcy. Anglicy nie tracą jednak piłki.