• artur-borubar

Oceniono 2 razy 0

A czy redachtóry Wybiórczej słyszeli kiedykolwiek o transkrypcji cyrylicy na język polski?

• KONIEC

Rosjanie pokonali Egipt 3:1 w meczu drugiej kolejki fazy grupowej mistrzostw świata w Rosji i są już niemal pewni gry w 1/8 finału. Wszystkie gole padły po przerwie, a Sborna po kwadransie drugiej połowy prowadziła już 3:0 po trafieniach Fathego (samobójcze), Czeryszewa i Dziuby. Egipt odpowiedział jedynie golem Salaha z rzutu karnego. W drugim meczu grupy A Urugwaj zmierzy się w środę z Arabią Saudyjską.

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Koniec!

• 90. min. + 2

Egipt atakuje, ale nie całym zespołem. Chociaż nie ma tu czego bronić, Faraonowie i tak zostawiają z tyłu czterech zawodników.

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• 89. min.

Rąbnął Elneny z dystansu, ale jego kwaśna mina dobrze oddaje jakoś tego uderzenia.

• 86. min.

Jeszcze jedna zmiana w wykonaniu Czerczesowa: Żyrkow schodzi, wchodzi Kudriaszow.

• 84. min.

Stara się Egipt, szuka swoich szans, ale nie wychodzi. Dobrze się bronią Rosjanie.

• 81. min.

Rosjanie praktycznie są już w 1/8 finału. Żeby Sborna była pewna awansu, jutro Arabia Saudyjska nie może wygrać z Urugwajem. Mało prawdopodobne, by Urusi mieli przegrać z Saudyjczykami, to byłaby megasensacja.

• 79. min.

Zmiana w Rosji: Smołow za Dziubę.

• 78. min.

Mohamed Salah przechodzi do historii jako trzeci strzelec bramki dla Egiptu w historii występów tej reprezentacji na mundialach.

• 76. min.

Próbował wymusić faul przed polem karnym Gołowin. Sędzia nie daje się nabrać.

• 74. min.

Zmiana w zespole gospodarzy: za Czeryszewa na boisko wchodzi Kuziajew.

• 73. min.

Pewnie wykonana przez Salaha jedenastka. Mocno, pod poprzeczkę, nie miał żadnych szans Akinfiejew.

• GOOOOOOL

72. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Egipt odpowiada.

• 71. min.

A jednak rzut karny! Zmienił decyzję sędzia po analizie powtórki wideo.

• 70. min.

Karny dla Egiptu! Nie, jednak nie! Arbiter pokazuje, że faul na Salahu miał miejsce przed szesnastką. Będzie jeszcze analiza VAR.

• 68. min.

Rosjanie się cofnęli i oddali nieco pole rywalom. Ciężko się dziwić.

• 65. min.

Mogli szybko odpowiedzieć Egipcjanie. Salah wyłożył idealnie piłkę Trezeguet, który posłał ją obok bramki. Centymetrów zabrakło!

• 62. min.

Zawalił totalnie Gabr. Chciał wybić piłkę, nie trafił w nią, więc zabrał mu ją Dziuba i uderzeniem boczną częścią stopy podwyższył na 3:0. Chyba jest po meczu.