(22)

Liczba oddanych głosów: 24

Skomentuj:

• KONIEC

Mimo chwil niepewności pod koniec meczu, Meksykanie wykonali zadanie i już mogą się cieszyć z prawie-awansu. Z kolei Koreańczycy już mogą się smucić prawie-odpadnięciem. Niedobrze jest także u Niemców, którzy o godz. 20:00 zmierzą się ze Szwedami - jeżeli nie wygrają, także będą o krok od pożegnania się z turniejem. Dziękuję za uwagę i zapraszam na wieńczący dzień mecz mistrzów świata!

• 90. min. + 6

Koniec meczu.

• 90. min. + 5

Chyba nic już się tutaj nie wydarzy.

• 90. min. + 3

Nic tego nie zapowiadało. Tym bardziej napastnik Tottenhamu postanowił uderzyć z dystansu, zza zasłony. Ślicznie podkręcił piłkę. Ochoa nawet nie wiedział, co go pokonało!

• GOOOOOOL

90. min. + 3

GOL! 1:2! Son Heung-min!

• 90. min. + 2

Herrera pewnie nie jest już się w stanie doliczyć, który raz musi podnosić się z murawy.

• 89. min.
  • 87. min.

Jedni i drudzy już chyba czekają na koniec, chociaż Koreańczycy nie marnują żadnej okazji, by kogoś sfaulować.

• 85. min.

A tak wyglądał spór o Ochoę:

• 83. min.

Jedno jest pewne - w koreańskiej reprezentacji panuje solidna dyscyplina:

• 81. min.

Hwang Hee-chan wpada w pole karne, jest już prawie przy linii końcowej i kolejnym zwodem udaje mu się oszukać swojego największego rywala - samego siebie.

• 79. min.

Lee Jae-sung z fryzurą rozwianą wiatrem.

• 77. min.

Ostatnia zmiana w Meksyku. Giovanni dos Santos zastępuje Carlosa Velę.

• 75. min.

Niebezpieczna zabawa pod bramką kończy się zbyt słabym odegraniem do bramkarza i ogromną szansą Korei. Ochoa zdołał uprzedzić Sona Heunga-mina, ale gracz "Kogutów" postanawia chociaż przy okazji obić go nogami przy wślizgu. Było się nie bawić.

• 74. min.

Szwedzi naprawdę musieliby jednak dać z siebie wszystko. Albo jeszcze więcej.

• 72. min.

Layun profesjonalnie skoszony przez Lee Seunga-woo. Sędzia też zachował się zawodowo i pokazał Koreańczykowi kartkę.

• 71. min.

Druga zmiana w Meksyku. Lozano oszczędzany, pewnie słusznie. Zastępuje go Jesus.

• 69. min.

Wygląda na to, że szanse Koreańczyków na po dzisiejszym meczu będą już tylko mikroskopijne. Zobaczymy, może jeszcze powalczą.

• 68. min.

Pierwsza zmiana w Meksyku. Schodzi Guardado, wchodzi Marquez.

• 66. min.

Zła informacja jest taka, że zaczęło się od nieczystego odbioru piłki. Sędzia niczego nie odgwizdał i Meksykanie ruszyli z zabójczą kontrą. Lozano wyczekał, dobrze dograł Hernandezowi, a Turbogroszek ładnie zwiódł obrońcę i spokojnie kopnął obok bramkarza.