(21)

Liczba oddanych głosów: 52

Skomentuj:

• KONIEC

Remis - który jeszcze może okazać się dla Polaków korzystny - w tej dokładnie chwili nie oznacza dla nas jednak niczego dobrego. A konkretnie: przy tym wyniku, jeżeli przegramy dzisiaj z Kolumbią, na sto procent będziemy wiedzieć, że nie zdołamy już wyjść z grupy. Ale chyba nigdy nie miało chodzić o matematyczne szanse do ostatniej chwili, prawda? Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na relację z Polska - Kolumbia! Mecz już za godzinę.

• 90. min. + 5

Koniec meczu.

• 90. min. + 4

Mane przewrócony przez Hasebego. Sędzia rozkręcił się w temacie kartek.

• 90. min. + 2

Senegalczycy długo pogrywali sobie w polu karnym przeciwników. Im dłużej, tym mniej sensownie. W końcu, Koulibaly próbował uderzyć w jakiś nader ekwilibrystyczny sposób. I uderzył - Osaka.

• 90. min. + 1

N'Doye ostro potraktował w powietrzu Yoshidę. I znowu kartka.

Sędzia dolicza cztery minuty.

• 89. min.

Usami popędził solowo do kontrataku. Miał przy sobie dwóch rywali, a mimo to Koulibaly musiał uciec się do faulu. Żółta kartka.

• 88. min.

Koulibaly został nabity przez Sane przy próbie wybicia piłki głową. Tuż przed własną bramką. Mogło być bardzo groźnie.

• 87. min.

I ostatnia zmiana u Japończyków. Inui zastąpiony Usamim.

• 86. min.

Ostatnia zmiana Senegalu. Kuśtykającego Nianga zastępuje Diouf.

• 84. min.

Lineker zapomniał o Polakach?

• 83. min.

Inui świetnie przyjął dobre, dalekie podanie na lewe skrzydło. Już zamierzał groźnie wrzucić (na pewno zamierzał groźnie, a jak by wyszło, to byśmy się dopiero przekonali), ale sędzia dopatrzył się spalonego.

• 81. min.

Druga zmiana w Senegalu. Wchodzi Cheikh N'Doye, schodzi Papa Alioune Ndiaye.

• 80. min.

Japończyków ożywiła ich bramka, a Hondę w szczególności. 32-letni napastnik dwoi się i troi, robi dużo dobrego dla swoich kolegów w ofensywie.

• 78. min.

Dośrodkowanie w pole karne. Senegalski bramkarz wyskakuje do piłki, ale... popełnia błąd. Pada na ziemię bez piłki w rękach. W zamieszaniu futbolówka prawie wypuszcza boisko, ale udaje się ją wycofać, bramkarz próbuje szybko wstać, z pośpiechu pada znowu... a Honda ładuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOL

78. min.

GOOOL! 2:2! Honda!

• 76. min.

Ręka była, ale karnego słusznie nie było.

• 75. min.

Druga zmiana w Japonii. Okazaki za Haraguchiego.

• 74. min.

Honda wrzuca z rzutu rożnego. Senegalczycy jakimś cudem blokują. Japończycy domagają się rzutu karnego za zagranie ręką. Faktycznie, ręka była, ale nie nadająca się do podyktowania "jedenastki". Co więcej, chwilę wcześniej jeden z Japończyków również mógł dotknąć piłki w niedozwolony sposób.