• To już wszystko na dziś. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne!

• Chorwacja - Dania i Argentyna - Francja to mecze 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata

• Koniec meczu! Chorwacja wygrywa z Islandią 2:1 i kończy grupę z 9 punktami na koncie

• 90. min. + 1

Sędzia doliczył cztery minuty

Perisić znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i się nie pomylił. Piłka trafiła w prawy górny róg bramki. Chorwacja zakończy grupę najprawdopodobniej z kompletem zwycięstw.

• GOOOOOOL

89. min.

GOOOOOOOL!!! Chorwacja strzela w 90. minucie!

• 88. min.

Tym razem strzelał Rakitić. Ale tak samo - nad bramką

• 86. min.

Chorwacja w natarciu. Rakitić faulowany na skraju pola karnego i będzie szansa na strzał

• 84. min.

Perisić strzela z rzutu wolnego minimalnie nad poprzeczką. Ale Halldorsson i tak by to obronił, bo był na miejscu

• 83. min.

I żółta też dla Saevarssona, który nieprzepisowo zatrzymał kontrę Chorwacji. Będzie rzut wolny

• 81. min.

Gudmundsson faulowany przy linii bocznej przez Jedvaja. Żółta kartka dla Chorwata

• 81. min.

Zmiana w Chorwacji. I to nie byle jaka, bo na boisku melduje się Ivan Rakitić. Za Mateo Kovacicia

• 79. min.

Islandia poczuła krew. Piłkarze przeszli do ofensywy i wierzą, że uda im się trafić po raz kolejny

• GOOOOOOL

76. min.

Pomylił się z Nigerią, nie pomylił się z Chorwacją! Gylfi Sigurdsson strzałem pod poprzeczkę wykorzystuje rzut karny!

• PILNE

75. min.

Rzut karny dla Islandii! Ręka Lovrena!

• 74. min.

Odetchnęli teraz kibice Islandii. Perisić zagrał podanio-strzał, a piłka minęła słupek bramki Kalinicia. Nie sięgnął piłki Kramarić

• 73. min.

Ależ okazję zmarnował Bjarnason! Islandczyk miał przed sobą tylko Kalinicia, ale nie trafił w pełnym biegu dobrze w piłkę i uderzył obok bramki! To była zdecydowanie najlepsza sytuacja Islandii