26.06.2018, godzina 16:00

Dania

0 0
Skomentuj:

• Zapraszamy także na relację z wieczornych meczów grupy D. Argentyna zmierzy się z Nigerią, a Chorwacja z Islandią. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 20:00.

• Zakończyły się zmagania w grupie C. Francja awansowała z pierwszego miejsca (7 pkt), a Dania z drugiego (5 pkt). Na trzecim miejscu ukończyli Peruwiańćzycy (3 pkt), którzy w ostatnim meczu pokonali 2:0 Australijczyków (1 pkt).

• PILNE

Koniec meczu!

Francja remisuje z Danią 0:0 i jest to pierwszy mecz bez bramek na tym mundialu. Trzeba przyznać, że także jeden z nudniejszych

• 90. min. + 2

Jeszcze zmiana u Duńczyków. Lerager za chyba kontuzjowanego Delaneya

Trzy minuty doliczone

• 89. min.

Zaskakująca jest ilość dośrodkowań Francuzów, które lądują prosto na głowach obrońców Danii. Minuta do końca regulaminowego czasu gry

• 87. min.

Obie drużyny czekają już chyba na koniec spotkania. Kibice także

• 85. min.

Francuzi domagają się rzutu karnego po rzekomym faulu Kjaera na Giroud. Sędzia pozostał niewzruszony

• 83. min.

Francja nieco przyspieszyła. Schmeichel obronił strzał Fekira. Czekamy na więcej

• 81. min.

Coś w tym jest

• 79. min.

Może w końcu gra się ożywi. Na boisku melduje się Kylian Mbappe, który zmienia Dembele

• 78. min.

Na trybunach słychać gwizdy. Kibice są niezadowoleni z przebiegu spotkania. I szczerze mówiąc, nie ma się co dziwić

• 75. min.

Dolberg zmienia Corneliusa w drużynie Danii

• 74. min.

Dembele wypatrzył Fekira i próbował do niego dograć. Uprzedził go Jorgensen. Chwilę później dośrodkowanie Mendy'ego dociera do Girouda, ale ten uderzył głową obok bramki

• 71. min.

I od razu ładny strzał Fekira. Mocny rogal ląduje na bocznej siatce bramki Schmeichela

• 69. min.

Deschamps widzi, że gra się nie klei. Wprowadza Fekira w miejsce Griezmanna

• 67. min.

Piłka utrzymuje się na połowie Francji. Nie można jednak powiedzieć, by Duńczycy tworzyli groźne sytuacje. Czekamy na jakiekolwiek emocje

• 63. min.

Delaney wywalczył rzut rożny. Ten fragment gry nie przyniósł jednak oczekiwanego efektu. Francuzi rozpoczynają akcję