Koniec! Belgia brązowym medalistą mistrzostw świata!

Belgowie robią, co chcą. Zaraz ostatni gwizdek i czas na świętowanie.

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• 86. min.

Amen.

• 83. min.

Ach, te kontry Belgów. De Bruyne do Hazarda, który włączył turbo, uciekł rywalom i silnym płaskim uderzeniem pokonał Pickforda.

• GOOOOOOL

82. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Belgia 2, Anglia 0!!!

• 80. min.

Błyskawiczna kontra Belgów, koronkowe rozegranie, huknął na koniec Meunier, ale na posterunku Pickford. Ależ to była akcja!

• 78. min.

Zmiana w Belgii: Dembele za Tielemansa.

• 76. min.

Mertens wypuścił głośno powietrze z ust. Cóż, to najlepsze podsumowanie jego strzału. Wszystko wyglądało dla Belgów dobrze do momentu wykończenia tej akcji - daleko od bramki poszybowała piłka.

• 73. min.

Przebudzili się Wyspiarze. Ciężko się dziwić, czas ucieka, a bronić nie ma czego.

• 70. min.

Kompany staranował Rashforda. Nie przebiera w środkach stoper Belgów, mimo to wciąż nie został upomniany kartką.

• 67. min.

Nieprawdopodobne! Klepka Rashforda do Diera, ten drugi podcina piłkę nad Courtois i... wybija z linii bramkowej Alderweireld. Nie mogą uwierzyć Anglicy, że to nie skończyło się golem.

• 64. min.

Rzut rożny dla Anglików, więc kibice w białych koszulkach podnoszą się z krzesełek. Niepotrzebnie, piłka trafiła do Kane'a, który ma dzisiaj spore kłopoty z trafieniem w ten okrągły przedmiot.

• 61. min.

Odetchnęli z ulgą Anglicy. W ostatniej chwili Meunier powstrzymany wślizgiem przez Delpha.

• 58. min.

Zmiana w Belgii: Mertens za Lukaku.

• 55. min.

Co za piłka od De Bruyne! Między nogami Stonesa i dwoma rywalami, Lukaku miał przed sobą tylko Pickfroda. Źle przyjął futbolówkę Belg i skończyło się na strachu Anglików.

• 52. min.

Nie my jedni nie jesteśmy zachwyceni postawą podopiecznych Garetha Southgate'a.

• 49. min.

Anglicy wyszli na drugą połowę z animuszem, ale bez konkretów pod bramką Courtois (przynajmniej na razie).

Dwóch zmian dokonał w przerwie Gareth Southgate: boisko opuścili Sterling i Rose, w ich miejsce do gry weszli Rashford i Lingard.