24.06.2018, godzina 14:00

Anglia

6 1

Koniec meczu. Anglicy trochę w tej drugiej połowie przynudzali. Widać, że oszczędzali siły na kolejne mecze, a i tak spacerkiem rozbili Panamę 6:1, czyli strzelili więcej bramek niż jakakolwiek drużyna na tym turnieju. Trzy gole zdobył Harry Kane (w tym dwie z rzutów karnych i jedną po przypadkowym odbiciu) i z pięcioma trafieniami został liderem klasyfikacji strzelców. W ostatnim meczu Anglicy zagrają o pierwsze miejsce w grupie z Belgią. W przypadku remisu o pozycji w tabeli zadecyduje ranking fair play.

A teraz godzina przerwy i wracamy o 17 na mecz Senegalu z Japonią.

Ogromne zamieszanie w polu karnym Panamy, znów po rzucie wolnym. Tym razem jednak nie było strzału.

• 86. min.

W Anglii radość i nadzieja, jakiej za kadencji tego chłopczyka mogło jeszcze nie być:

• 84. min.

Anglikom chyba nie zależy na podwyższeniu wyniku. Grają w spacerowym tempie.

• 81. min.

Przy równej liczbie punktów oraz strzelonych i straconych bramek o pozycji w tabeli będzie decydował ranking fair play.

• 79. min.

W tym momencie mamy ciekawą sytuację w tabeli: Belgowie i Anglicy mają tyle samo punktów, tyle samo strzelonych i straconych bramek.

• 78. min.

Gdzie jest piłka? Wyjaśniamy, objaśniamy:

• GOOOOOOL

76. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PANAMY! 6:1! Po rzucie wolnym wślizgnął się w piłkę Baloy i Panamczycy wiwatują! Cieszą się tak, jakby zdobyli mistrzostwo!

• 76. min.

Ralph Torres musiał to strzelić! Miał dwa metry od bramki i uderzył w bandę.

• 76. min.

Rzut rożny dla Panamy. Będzie historyczny gol?

• 74. min.

Ładnie popracowali nad tymi wolnymi. Scenariusz jest zawsze podobny: dośrodkowanie na długi słupek, zgranie i odegranie lub strzał. Tym razem uderzał Henderson. Ładnie technicznie, ale obok bramki.

• 73. min.

Rzut wolny dla Anglików.

• 71. min.

Widok na trybuny:

• 69. min.

Ostatnia zmiana u Anglików. Trippier schodzi, Rose wchodzi.

• 67. min.

A tak boli starcie z bramkarzem:

• 65. min.

Pickford obudził się z 65-minutowej drzemki, wstał i zatrzymał Murillo w sytuacji sam na sam.