Sport.pl

24.08.2016, godzina 18:00

Piast Gliwice

0 0
  • na ?ywo
Ten mecz mi się...
podoba3
nie podoba3
Kto wygra mecz?
Piast Gliwice
(5)
Lechia Gdańsk
(8)

Liczba oddanych głosów: 13

Wi�cej o wydarzeniu

Piotr Nowak: Takie zwycięstwa dają nam więcej pewności siebie

- Takie zwycięstwa dają nam więcej pewności siebie, to co robimy daje nam radość i wymierne efekty. Cieszy mnie, że po dwóch czerwonych kartkach pokazaliśmy charakter i dalej wierzyliśmy w sukces - mówił po meczu 1/16 finału Pucharu Polski z Piastem Gliwice trener Lechii Piotr Nowak. Jego zespół wygrał po rzutach karnych, po 120 minutach był bezbramkowy remis.

Damian Podleśny: Przed rzutami karnymi nie słucham podpowiedzi innych

Lechia wygrała po rzutach karnych z Piastem Gliwice i awansowała do 1/8 finału Pucharu Polski. - Było ciężko, kończyliśmy grając w dziewięciu, dlatego bardzo cieszymy się z awansu do kolejnej rundy - mówił przed kamerami Polsatu Sport bramkarz biało-zielonych Damian Podleśny.

Puchar Polski. Lechia kończyła mecz w "9", ale pokonała Piasta po rzutach karnych

Piłkarze Lechii po dramatycznym meczu pokonali po rzutach karnych Piasta Gliwice i awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski. Po 120 minutach był bezbramkowy remis, choć biało-zieloni kończyli mecz w "9" po czerwonych kartkach dla Michała Chrapka i Gersona. Bohaterem meczu był Damian Podleśny, który w decydującej rozgrywce obronił strzał z 11 metrów Patrika Mraza.