(20)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
(4)

Liczba oddanych głosów: 24

• Koniec meczu! Stomil Olsztyn - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:0. Choć pozostał niedosyt to wynik ten należy uznać za sukces gospodarzy. Zremisowali z liderem tabeli i głównym kandydatem do ekstraklasy. Co więcej od 65. minuty musieli sobie radzić w dziesiątkę bo drugą żółtą kartkę zobaczył Janusz Bucholc.

• Rzut wolny dla Stomilu po dotknięciu piłki ręką. Żółta kartka dla Pawlusińskiego. To prawdopodobnie będzie ostatnia akcje meczu.

• Sędzia główny Piotr Siedlecki z Warszawy dolicza aż 4 minuty.

• Następne roszady w składzie drużyny z Olsztyna. Schodzi Paweł Kaczmarek żegnany brawami od kibiców, a w jego miejsce wchodzi Dominik Kun.

• W olsztyńskiej drużynie szykuje się kolejna zmiana. Michał Glanowski zastępuje na placu gry zmęczonego Grzegorza Lecha. Do końca regulaminowego czasu meczu zostały 3. minuty.

• Dobra interwencja Kamila Hempela. Głową przeciął groźną wrzutkę w pole karne Stomilu. Olsztynianie, mimo że grają w dziesiątkę to nie skupili się na murowaniu swojej bramki. Walczą o każdą piłkę aż miło patrzeć.

• Doczekaliśmy się pierwszej zmiany w Stomilu. Za Piceluka na murawę wbiega Paweł Łukasik. Na zegarze mamy 80. minutę.

• Rajd prawą stroną boiska Łukasza Suchockiego. Rywale musieli faulować pomocnika olsztynian by go zatrzymać. Za to przewinienie żółtą kartkę otrzymał w 76. minucie Nalepa.

• Trener Stomilu Zbigniew Kaczmarek jak dotąd nie decyduje się na zmiany.

• Tymczasem Warta Poznań, w tej chwili najgroźniejszy rywal Stomilu w walce o utrzymanie przegrywa jak na razie z Bogdanką Łęczna 0:1.

• Trzecia zmiana w Termalice. Piotrowski wchodzi za Skołorzyńskiego.

• Opaskę kapitana w Stomilu przejmuje Paweł Głowacki.

• 65. minuta. Mamy złą wiadomość dla kibiców Stomilu. Olsztynianie grają już w dziesiątkę bo drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Janusz Bucholc.

• Mamy też pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym meczu dla Termalici. Otrzymuje ją Horvhath.

• Podwójna zmiana w Termalice wchodzi Pawlusiński za Ceglarza oraz Kaczmarczyk za Rybskiego.

• 51. minuta. Gorąco pod bramką Termalici. Na trybunach słychać jęk zawodu bo Paweł Piceluk zmarnował idealną okazję. Podawał mu w pole karne, jakby inaczej Łukasz Suchocki. Brawa należą się golkiperowi z Niecieczy, który po raz kolejny ratuje swój zespół przed utratą gola.

• Po zmianie stron przewagę na boisku uzyskali niecieczanie. Stomil najwyraźniej jest zaskoczony takim obrotem sprawy. Olsztynianie starają się teraz przytrzymywać jak najdłużej futbolówkę, tak by uspokoić grę.

• 47. minuta. Goście nie wykorzystali jak dotąd swojej najlepszej okazji. Bramkarz Stomilu musiał wykazać się nie lada umiejętnościami by sparować potężnie bitą piłkę.

• Pierwsza groźna akcja Termalici Nieciecza. Na szczęście dla Stomilu mocne podanie po ziemi przechwycił Piotr Skiba.

• Spóźnialscy arbitrzy wbiegają na murawę. Otrzymują brawa od publiczności bo niektórzy już zwątpili czy wrócą na boisko.