Arka Gdynia
(8)

Liczba oddanych głosów: 11

Wi�cej o wydarzeniu

• Piękna pogoda w Ostródzie, choć piłkarzy, którzy po boisku będę biegali przez 90 minut, wysoka temperatura raczej nie cieszy.

• Na mecz do Ostródy przyjechało kilkuset sympatyków Arki.

• 11. minuta - Początek widowiska nie porywa. Obie drużyny walczą głównie w środkowej części boiska.

• 14. minuta - Powinno być 1:0 dla gdynian. Stomil ratuje jednak słupek.

• 20. minuta - Wszyscy trzej niedawno pozyskani przez Stomil (Dawid Kucharski, Bartosz Papka, Tomasz Bzdęga) od pierwszych minut na murawie.

• 22. minuta - Pierwsza żółta kartka w sobotnim meczu. Ukarany został Radosław Pruchnik.

• 23. minuta - Krótka przerwa dla piłkarzy by mogli uzupełnić płyny. W takim upale trudno wysiedzieć, a co dopiero grać.

• 25. minuta - Na boisku nadal dominuje szarpana gra. Gdynianie starają się atakować lewym skrzydłem, ale ich podania są bardzo niecelne.

• Jak informowaliśmy na olsztyn.sport.pl kibice Stomilu wynajęli specjalny pociąg, którym dotarli do Ostródy. Od początku wspierają swoich piłkarzy głośnym dopingiem.

• 30. minuta - Nadal bez bramek. Na trybunach słychać tylko jęz zawodu, bo w sytuacji sam na sam z Michałem Szromnikiem znalazł się Szymon Kaźmierowski. Zdaniem sędziego był na pozycji spalonej.

• 32. minuta - O mały włos a bramkarz Piotr Skiba musiałby wyjmować piłkę z siatki (rykoszet). Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Piotr Tomasik.

• 38. minuta - Żółtą kartkę na koncie mają także olsztynianie. Ukarany za faul Dawid Kucharski.

• 42. minuta. Druga żółta dla Stomilu. Tym razem upomniany Bartosz Papka. Przypomnijmy, że to pomocnik wypożyczony do Olsztyna z Korony Kielce.

• Trwa bitwa kibiców Stomilu i Arki na przyśpiewki.

• Dobiega końca pierwsza połowa, a główny wniosek jaki się nasuwa brzmi: "Stomil nie istnieje w ataku".

• Koniec pierwszej połowy. Niestety dla widowiska, bez goli.

• Piłkarze wracają na boisko. W obu zespołach bez zmian.

• 46. minuta - Tuż po wznowieniu gry żółtą kartkę ujrzał Kamil Hempel.