(57)

Liczba oddanych głosów: 111

Wi�cej o wydarzeniu

Kapitan Floty Świnoujście: Nic nie sprzedaliśmy. Awans był na wyciągnięcie ręki

- Troszkę lat tutaj spędziłem i bardzo chciałem, żeby Flota awansowała. To nie jest tak, jak twierdzą niedowiarkowie mówiący, że sprzedajemy, odpuszczamy mecze. Gramy o swoje pieniądze, o sławę dla Świnoujścia i każdy chciałby awansować. Nie udało się, a zabrakło naprawdę niewiele - mówił kapitan Floty po meczu z Termalicą

• PILNE

90. min. + 5

Koniec meczu!!!! Termalica bez awansu, w przyszłym sezonie Ekstraklasy zobaczymy dwie wielkie stare firmy - Zawiszę Bydgoszcz i Cracovię

• GOOOOOOL

90. min. + 4

Gol nr 4 dla Floty!!! Stasiak strzela głową z pola karnego nie do obrony!!!!

• 86. min.

Kolejność w tabeli wciąż bez zmian:

1. Zawisza Bydgoszcz - 66 pkt - 69-26

2. Cracovia - 64 pkt - 48-35

---

3. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - 63 pkt - 54-27

4. Flota Świnoujście - 63 pkt - 56-33

• 72. min.

Znów okazja dla kontrującej Floty, ale po wrzutce z prawego skrzydła, strzał głową obok słupka

• 67. min.

Flota coraz wyraźniej dominuje nad Termaliką - wrzutka z lewego skrzydło wprost do Olszara, którzy uderza z pierwszej piłki, jednak tuż obok słupka

• 62. min.

• GOOOOOOL

58. min.

Flota wychodzi na prowadzenie i odbiera jak na razie awans Termalice!!! Wrzutka z lewego skrzydła, Kasprzik podbija piłkę ręką, ale futbolówka trafia do czarnoskórego piłkarza Floty. Ten zagrywa wzdłuż linii bramkowej, piłkę trąca jeszcze Olszar i kieruje ją do siatki!!!

• 49. min.

Flota znów w natarciu! Nnamani dostaje piłkę w pole karne, obrońca wybija mu spod nóg i futbolówka szybuje w górę. Nnamani próbował przewrotką skierować ja do bramki, ale zamiast w piłkę trafia w bramkarza i zagrożenie zażegnane

• 48. min.

Okazja dla Floty - rzut wolny zza pola karnego. Strzał Szałka wysokim lobem przelatuje nad murem i odbija się od poprzeczki!!

Rozpoczęły się już drugie połowy we wszystkich spotkaniach

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Świnoujściu, kilka minut wcześniej zaczęły się przerwy w Bytomiu i Legnicy...

• GOOOOOOL

45. min.

Gol dla Floty!!!! Podanie z głębi pola do Nnamaniego, który przyjmuje w polu karnym i strzela nie do obrony!!! Ten gol nie pozbawia jednak jak na razie Termaliki awansu...