(37)

Liczba oddanych głosów: 111

Wi�cej o wydarzeniu

Trener Warty Poznań: Porażka po infantylnych błędach

- Wiedziałem, że Cracovia szukała rywala na przełamanie i stwierdziła, że idealna w tej sytuacji będzie Warta. My też szukaliśmy twardego gruntu, żeby się odbić, ale nam się to nie udało - mówi trener Warty Poznań Krzysztof Pawlak po porażce z Cracovią 1:2.

Po meczu piłkarze nie podeszli do sektora kibiców, którzy przez całe spotkanie dopingowali. Rekacja była natychmiastowa: gwizdy i "Wy.....ć"

KONIEC MECZU Dzięki wygranej Cracovia co najmniej do godz. 14 w niedzielę będzie liderem I ligi. O 12.15 mecz rozpocznie Termalica Bruk-Bet Nieciecza, która traci punkt.

Rzut rożny dla Warty i 2 minuty doliczone. Sędzia odgwizduje faul na bramkarzu

• 87. min.

Kontra Cracovii - Steblecki do Zejdlera, który kopie w bramkarza

• 85. min.

Kolejny błąd Dąbrowskiego, ale znów bez konsekwencji.

• 84. min.

Co za bezsensowne zachowanie Dąbrowskiego, który wybił piłkę pod nogi Magdziarza, który natychmiast strzelił, ale na szczęście dla Cracovii niecelnie.

• 81. min.

Niezłe dośrodkowanie z prawej strony Magdziarza, ale Nykiel ubiegł Czoskę

• 74. min.

Może ta decyzja i ewentualne zwycięstwo sprawią, że na mecz przyjedzie więcej kibiców niż dziś. Stadion przy ul. Kałuży wypełnił się dziś w niewiele ponad 1/3 pojemności - 5754 widzów.

• 74. min.

Cracovia znów gra u siebie w środę. Bilety na sektory I i E kosztują 1 zł. Mecz z Olimpią Grudziądz o 18.30

• 74. min.

w Cracovii Boljevicia zastępuje Steblecki

• 72. min.

Bartoszak wchodzi za Jakóbowskiego

• 72. min.

Mogło być po meczu. Sam przed Lisem był Budzińskie, minął bramkarza, ale piłka mu uciekła i obrońcy Warty wybili ją na aut

• 71. min.

za faul żółta kartkę zobaczył Danielewicz

• 63. min.

Po podaniu Bernhardta, Bolejvić był sam przed Lisem. Minął nawet bramkarza, ale jego strzał wybił obrońca Warty.

• 57. min.

W odpowiedzi strzela Magdziarz, ale obok bramki

• 53. min.

Cracovia odrodziła si,ę w dwie minuty - z pola karnego w środek bramki uderzył Danielewicz, ale Lis ne zdążył z interwencją

• PILNE

53. min.

gooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllll 2:1

• 52. min.

1:1 do siatki trafił Budziński. W zamieszaniu podbramkowym Boljević podał do Budzińskiego, który z ok 11 m trafił do siatki