Oceniono 11 razy 5

A ja tam dawno już wiedziałem i gadałem, że "Wieśniaki" są za biedni na extraklasę, podobnie Flota też nie jest tym tematem zainteresowana, toteż Craxa i Zawisza bankowo wchodzą. Termovita, tak jak w zeszłym roku, spienięży nadwyżki punktowe, będą chłopaki mieli na fajne wakacje.

• january53

Oceniono 6 razy -2

Przypadkowo obejrzalem mecz w którym głównym aktorem byl "sędzia" Malyszek z Lublina !!! Ten facet robil wszystko niczym aniol stróż aby pasom nic zlego nie mogło sie stać. Korupcja w polskiej pilce noznej nadal ma miejsce. Przerywal grę pilkarzy Termaliki , wymyslal faule ktorych nie było, Zal bylo patrzeć jak niszczy sie zespół
    czytaj Termalicę w niedzielne poludnie - wszyscy moglismy widzieć korupcyjne poczynania sędziego Małyszka,
    powinno mu sie przyjrzeć CBA !!! Ten facet bierze kasę ..............niszczy ochote nowych klubów do czystej gry .

• bombullo

Oceniono 9 razy -3

Pytanko energiczne mam.
    Czy bedzie mozna zobaczyc mecz w ktorejs z telewizji?
    A jezeli "w sieci" to prosze o adres.

Dobrze by bylo wygrac ale,querva,ciezko bedzie...

Wi�cej o wydarzeniu

• KORESPONDENT

90. min. + 3

Koniec meczu! Cracovia pokonuje Termalikę i wraca na drugie miejsce w tabeli I ligi.

• 90. min. + 3

Sebastian Nowak bramkarz Termaliki w polu karnym Cracovii.

• 90. min. + 2

Żółta kartka dla Krzysztofa Nykiela.

Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

• 89. min.

Termalica nieporadnie atakuje, a Cracovia czeka na możliwość wyprowadzenia kontry.

• 86. min.

Niecelny strzał Pawlusińskiego.

• 85. min.

Żółta kartka dla Andraża Struny.

• 83. min.

Podwójna zmiana w Cracovii. Łukasz Zejdler i Sławomir Szeliga za Vladimira Boljevicia i Damiana Dąbrowskiego.

• 80. min.

Powinno być 2:2! Andrzej Rybski trafia w poprzeczkę, a dobitkę Krzysztofa Kaczmarczyka z pięciu metrów broni Krzysztof Pilarz.

• 80. min.

Ostatnia zmiana w Termalice. Andrzej Rybski za Dariusza Jareckiego.

• 79. min.

Bernhardt źle podał do Ntibazonkizy. Mogło być groźnie.

• 77. min.

Nykiel sprytnie się zastawił i pozwolił sfaulować się Sobczakowi. Z rzutu wolnego grę wznowi Pilarz.

• 74. min.

Druga zmiana w Termalice. Szymon Sobczak za strzelca bramki Emila Drozdowicza.

• 74. min.

Mecz z trybun ogląda 7081 kibiców.

• 68. min.

Żółta kartka dla Bernhardta za... radość po strzeleniu gola.

• GOOOOOOL

68. min.

2:1 DLA CRACOVII!!! Edgar Bernhardt dobija strzał Marcina Budzińskiego. Akcję rozpoczął Saidi Ntibazonkiza, który na prawym skrzydle minął dwóch rywali.