GKS Katowice
(28)

Liczba oddanych głosów: 70

Wi�cej o wydarzeniu

KONIEC MECZU Cracovia baaaardzo szczęśliwie wygrywa z GKS. Goście byli równorzędnym rywalem, tyle że bardzo nieskutecznym. Cracovia dogoniła w tabeli Flote, ale ma gorszy bilans bramkowy. W niedzielę liderem może zostać Termalica Bruk-Bet Nieciecza, która podejmuje GKS Tychy

Cracovia musi wytrzymać jeszcze 2 minuty. GKS zostały 2 minuty nadziei

• 88. min.

8 rzut rożny GKS. I niewiele zabrakło, by padł samobójczy gol, ale znakomitą interwencją popisał się Pilarz.. 9 korner. Bez efektów. 10 rzut rożny. I znów bez efektów

• 86. min.

Strzela Fonfara, ale w środek bramki.

• 85. min.

7 Rzut rożny dla GKS. Fonfara podaje, zamieszanie w polu karnym wyjaśnia zdaje się Szeliga.

• 82. min.

dla Gancarczyka za faul na Zejdlerze

• 81. min.

Zza pola karnego strzelił Duda i Pilarz na rzut rożny. Fonfara podaje, Cracovia wybija. Gospodarze coraz bardziej rozpaczliwie się bronią. Kolejny rożny. Głową strzela Pitry Pilarz instynktownie broni, a Puzigaca wybija piłkę

• 77. min.

szybką kontrę GKS odważnym wyjściem zakończył Pilarz

• 75. min.

dla Kamińskiego za faul na Boljeviciu

• 75. min.

Steblecki chyba jest zły, że bramkę zaliczają Zejdlerowi. Kopnął piekielnie mocno i minimalnie niecelnie

• 72. min.

to pierwszy występ Gancarczyka od 5 grudnia 2011 roku. W tym czasie leczył kontuzję

• 72. min.

Gancarczyk zastępuje Czerwińskiego

• 66. min.

podanie Puzigacy wybite przed pole karne. Tam najpierw strzela Szeliga, ale jest zablokowany, piłka trafia do Stebleckiego. Kierunek jego strzału po drodze zmienia Zejdler i kompletnie zmylony Budziłek nawet nie reaguje

• PILNE

66. min.

Łukasz Zejdler!!!!!

• 66. min.

dla Czerwińskiego za faul na Puzigacy

• 64. min.

W Cracovii wchodzi Steblecki za Bernhardta

• 64. min.

Czerwiński wrzuca i piłka odbija się od poprzeczki.

• 61. min.

Szansę miał Chwalibogowski, ale pospieszył się i strzelił niecelnie

• 57. min.

Kibice Cracovii i 750 GKS Katowice wypełnili stadion przy ul. Kałuży niemal w połowie - 7146 widzów.

• 57. min.

Wołkowicz mocno strzela, ale piłka zblokowana i rzut rożny. Fonfara wrzuca, ale Pilarz bez problemów łapie

• Spadek
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id=
" />
  • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
  • Dla kogo Złota Piłka? Dziwne miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu znanego portalu Dla kogo Złota Piłka? Dziwne miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu znanego portalu