(23)

Liczba oddanych głosów: 58

Wi�cej o wydarzeniu

Pierwszy taki raz Arki Gdynia

Arka Gdynia w tym sezonie na własnym boisku grała bezkompromisowo. Albo wygrywała, albo przegrywała. Remis z Cracovią był pierwszym podziałem punktów żółto-niebieskich w meczach przed gdyńską publicznością.

Pomocnik Arki Piotr Kuklis: W Gdyni zapachniało ekstraklasą

Po zremisowanym 1:1 przez Arkę Gdynia meczu z Cracovią Piotr Kuklis żałował straconego punktu. - Prócz sytuacji, po której trafili do siatki, goście w zasadzie nie pokazali nic pod naszą bramką - przekonuje pomocnik żółto-niebieskich

• Koniec meczu, Arka - Cracovia 1:1. To pierwszy w tym sezonie remis Arki na własnym boisku, po całkiem niezłym meczu z obu stron. Dziękujemy za uwagę!

• 90. min. + 2

Na boisku nie dzieje się już nic ciekawego. Oba zespoły zadowolone z remisu.

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 89. min.

Ostatnia zmiana w Cracovii. Za Bernhardta wchodzi Romanov.

• 87. min.

Arka atakuje, pod bramką Cracovii co chwila się kotłuje, ale efektu brak.

• Wszystko wskazuje na to, że sentymentalny powrót Wojciecha Stawowego zakończy się podziałem punktów.

Wojciech Stawowy, trener Cracovii Kraków o meczu z Arką Gdynia: Stadion i kibice mają swoją magię

Za jego kadencji Arka Gdynia grała najefektowniejszą piłkę w ostatnich latach. Spotkał się z akceptacją trybun, kibice śpiewali nawet o nim piosenkę. W sobotę „Wojciech Stawowy najlepszy trener ligowy” powraca do Gdyni w innej roli - szkoleniowca Cracovii Kraków.

• 84. min.

Bardzo pechowa kontuzja Tomasika, którego kopnął... kolega z zespołu Brodziński. Na szczęście obrońcy Arki nic poważnego się nie stało.

• 83. min.

Radzewicz znów strzela z daleka, tym razem nad poprzeczką. Ależ ochotę do gry ma dziś pomocnik Arki!

• 80. min.

Cracovia cofnęła się na własną połowę, tak jakby remis w Gdyni ich zadowalał. Arka dąży do zwycięstwa.

• 77. min.

Zmiana w Cracovii. Za Dąbrowskiego wchodzi Łukasz Zejdler.

• 76. min.

Radzewiczowi tak spodobało się zdobywanie pięknych bramek, że próbuje dalej. Tym razem strzelał z daleka z prawej nogi, ale Pilarz sparował piłkę na róg.

• 75. min.

Zmiana w Arce. Za Kuklisa wchodzi 17-letni Piotr Pietkiewicz.

• 71. min.

Świetna szansa dla Arki! Da Silva wrzucił w pole karne, Radzewicz uprzedził obrońcę, ale trafił w słupek, a z dobitką nie zdążył Grzelak. Mogło być 2:1!

• 70. min.

Zmiana w Cracovii. Za Boljevica wchodzi Michał Zieliński.

• Cracovia jeszcze nigdy nie wygrała w Gdyni. Czyżby miało tak zostać po dzisiejszym meczu?

Liczby są za Arką. Cracovia jeszcze nigdy nie wygrała w Gdyni

Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz Arki Gdynia z Cracovią Kraków to okazja do wspomnień. Dla gdynian są one dobre. Statystyki przemawiają bowiem za gospodarzami sobotniego meczu. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19, relacja na trojmiasto.sport.pl.

• 67. min.

Zmiana w Arce. Za Rzuchowskiego wchodzi Radosław Pruchnik.

• 66. min.

Po zablokowanym dośrodkowaniu Kuklisa Arka miała rzut rożny, ale obrońcy Cracovii wyjaśnili sytuację.