(0)

Liczba oddanych głosów: 2

Wi�cej o wydarzeniu

Piłkarz Arki: Nie możemy z tego remisu robić tragedii

- Straciliśmy dwa punkty, lecz nie tragizujmy. W poprzednim roku ten Stomil ograł 3:0 Cracovię. I co wtedy mogli sobie kibice Cracovii pomyśleć? Nam wypada przeprosić naszych fanów. Jak wygramy w środę z Termaliką, to mamy tylko punkt straty do Bełchatowa i GKS Katowice - mówił po remisie 3:3 ze Stomilem Olsztyn piłkarz Arki Gdynia Michał Rzuchowski.

Michał Szubert mógł być bohaterem Arki. Zabrakło dziesięciu minut

Niewiele brakowało, a wprowadzony na boisko pod koniec meczu Michał Szubert mógł być bohaterem Arki. Trzy minuty po wejściu na murawę zmiennik Michała Rzuchowskiego ponownie dał gdynianom prowadzenie. Jednak jego gol nie przesądził o zwycięstwie podopiecznych Pawła Sikory.

Paweł Sikora: Zremisowaliśmy wygrany mecz

- W przeciwieństwie do szkoleniowca gości nie cieszę się z tego wyniku. Zremisowaliśmy wygrany mecz. Gdybym miał oceniać to spotkanie, to mógłbym mówić godzinę i wymieniać dobre i złe rzeczy w naszej grze. Dalej wierzę w tych piłkarz i w ten zespół - powiedział po meczu ze Stomilem Olsztyn trener Arki Gdynia Paweł Sikora.

• 90. min. + 3

Koniec! Po niesamowitym meczu Arka remisuje ze Stomilem 3:3. Dziękujemy za uwagę.

• GOOOOOOL

90. min. + 2

3:3! Fatalny błąd Szromnika, który wyszedł na 14 metr, ale nie złapał piłki. Przejął ją Kato, zagrał do Kaźmierowskiego, a ten trafia do bramki! Rzeczywiście, nic dwa razy się nie zdarza.

Sędzia dolicza trzy minuty.

Ostatnia zmiana w Arce: Marcjanik za utykającego Jarzębowskiego.

• 89. min.

Niecelny strzał Budki z dystansu. Arka trzyma Stomil z daleka od swojej bramki.

• 87. min.

Strzał Kato pewnie broni Szromnik.

• 85. min.

Stomil próbuje atakować, ale z szybką kontrą wychodzi Arka. Jednak fatalnie zmarnował ją Radzewicz.

• GOOOOOOL

81. min.

3:2 dla Arki! Wejście smoka Szuberta! Da Silva zgrał piłkę głową do Tomasika, jego potężny strzał broni Mieczkowski, ale dobitka Szuberta jest bezbłędna. Powtarza się scenariusz meczu z Chojniczanką! Nic dwa razy się nie zdarza? A kto tak powiedział?

• 79. min.

Zmiany w obu zespołach: w Stomilu Koprowski za Remisza, w Arce Szubert za Rzuchowskiego.

• 78. min.

Szybka kontra Szwocha, który próbował przedzierać się w polu karnym, ale po starciu z obrońcą Stomilu upadł na boisko. Jednak o "jedenastce" nie ma mowy.

• 76. min.

Arka po przerwie prezentuje się dużo, dużo słabiej niż w pierwszej połowie. Co stało się w szatni?

• Szczególnie w pierwszej połowie wyróżniającą się postacią w zespole Arki był Adrian Budka. Niedługo będzie miał okazję żeby "pokazać" się selekcjonerowi reprezentacji Polski Adamowi Nawałce.

Arka leci do USA. Adrian Budka: Chcę się pokazać selekcjonerowi Nawałce

Żółto-niebiescy po zakończeniu jesiennych zmagań w I lidze udadzą się na tournée po Stanach Zjednoczonych. Pobyt Arki Gdynia w USA potrwa od 29 listopada do 9 grudnia. Piłkarze podczas uroczystej gali będą mieli również okazję spotkać selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałkę.

• 73. min.

Da Silva ukarany za przeszkadzanie bramkarzowi we wznowieniu gry.

• 72. min.

Druga zmiana w Stomilu: Kaźmierowski za Bzdęgę.

• Przypomina się wspomniany podczas tej relacji kilkukrotnie mecz Arki z Chojniczanką. Wówczas Arka również prowadziła 2:0 i również dała sobie strzelić dwa gole. A potem...

Arka przeszła drogę z nieba do piekła i z powrotem. Derbowy thriller dla gdynian

Gdy po 75 minutach Arka prowadziła z Chojniczanką 2:0, wydawało się, że to już koniec emocji w tym meczu. Nic jednak bardziej mylnego. Goście w trzy minuty strzelili dwie bramki i doprowadzili do wyrównania. Jednak w doliczonym czasie gry gola na wagę zwycięstwa zdobył Kamil Juraszek, dając gdynianom cenne zwycięstwo 3:2 w derbach Pomorza!

• 68. min.

Arkowcy w lekkim szoku. Mieli mecz pod kontrolą, a tymczasem znów muszą walczyć o zwycięstwo.

• 66. min.

Zmiana w zespole Stomilu: Hempel za Mroczkowskiego.

• GOOOOOOL

65. min.

Coś niesamowitego, Stomil z niczego wyrównuje na 2:2! Lech ładnie ściął akcję z lewej strony do środka i pięknie uderzył z ok. 20 m. Piłka wpada do bramki tuż przy słupku.

• 63. min.

Upomniany Grzegorz Lech.

• 60. min.

Ładna akcja Arki prawą stroną, ale wrzutka Szwocha zablokowana. Tylko rzut rożny.