Oceniono 21 razy 7

Bach Bach Karabach. Karabach jak zwykle katem polskich drużyn. Polska piłka sięgnęła dna.

• spectator_zm

Oceniono 11 razy -1

Mecz Piasta z Karabachem to bez wątpienia najciekawszy mecz ze wszystkich pucharowych wśród polskich drużyn. Pozostałe mecze Śląska i Lecha są tylko formalnością.
    Całe szczęście, że jest transmisja z tego meczu w Orange Sport. Szkoda tylko, że tak niewielu kibiców przyszło na stadion. No ale trudno, mam nadzieję, ze będą emocje i Piast awansuje do następnej rundy...

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC

2:2. Przygoda Piasta z pucharami kończy się już po dwóch meczach. Szkoda, ale nie potrafimy stwierdzić, że nie ma w tym ani trochę dziejowej sprawiedliwości. Niby Piast miał okazje, żeby ten mecz wygrać, niby miał okazje, żeby wygrać go wysoko, ale też w obu meczach prowadził i w obu nie był w stanie prowadzenia utrzymać. Do tego, w tym meczu także rywale mieli dość okazji, żeby wygrać bezdyskusyjnie. Dziękujemy bardzo za udział w relacji i zapraszamy na ostatni dzisiejszy mecz, Lech - Honka.

• KONIEC

No to jeszcze z teki nieredakcyjnego... na koniec...

• KONIEC MECZU

120. min. + 1

2:2. Koniec meczu. Piast Gliwice żegna się z pucharami.

• 120. min.

2:2. Piast jeszcze próbuje. Jeszcze jedna wrzutka w pole karne, ale obrońcy wybijają. Karabach natychmiast się odgryza, Yusifow do Reynaldo, który wychodzi sam na sam z Szumskim, ale uderza prosto w niego.

• 118. min.

Varvodić nie może się zebrać, żeby wznowić grę od bramki. Sędzia popędza go żółtą kartką.

• 117. min.

2:2. Piast jeszcze atakuje. Cicman uderza, ale piłka po nogach obrońców wychodzi na rzut rożny. Podgórski dośrodkowuje, Król skacze, uderza głową... Obok bramki.

• 117. min.

2:2. Kiedy się wypełniły dni i przyszło zginąć latem, prosto do nieba czwórkami trójkami szli...

• 116. min.

2:2. Znów groźnie w polu karnym Piasta. Kapolongo przyjmuje piłkę po lewej stronie, uderza mocno z ostrego kąta, piłka mija Szumskiego, ale bramkę również. Nie można było tak osiem minut temu?

• 115. min.

2:2. Docekal strzela. Smuteczek, vol. 3.

• 114. min.

2:2. Smuteczek, vol. 2.

• 112. min.

2:2. Smuteczek.

• 112. min.

2:2. Zbozień dośrodkowuje z prawego skrzydła, ale Docekal zamiast skakać do piłki, skacze do rywala. Sędzia przerywa akcję.

• 110. min.

2:2. Trzeba przyznać, że bramka Kapolongo była śliczna, jak malowanie w paintcie.

• 108. min.

Zagranie w pole karne Piasta, Zbozień trąca piłkę lecącą do Kapolongo, ale napastnik Karabachu ją opanowuje. A potem prostym zwodem myli Zbozienia, uderza z ostrego kąta, a piłka po rękach Szumskiego wpada w krótki róg.

• GOOOOOOL

108. min.

2:2! Kapolongo!

• 106. min.

2:1. Gramy.

• PRZERWA

2:1. Kontynuujemy niezdrową fascynację trenerem Karabachu. Jest trochę jak Radek Majdan, ale prawdziwszy.

• 105. min.

2:1. Koniec pierwszej połowy dogrywki.

• 105. min.

2:1. Król przyjmuje piłkę na lewym skrzydle, ale nie może się zdecydować, czy chce dośrodkowywać czy posłać piłkę na księżyc. Jeśli dośrodkowywał, to za wysoko, jeśli posyłał piłkę na księżyc, to... Tak, naprawdę, również.

• 103. min.

2:1. Ładne podanie Agolliego do rozpędzonego Almeidy, który jednak nie mógł się zdecydować czy chce strzelać czy dośrodkowywać. Jeśli strzelał, to za wysoko. Jeśli dośrodkowywał, to też za wysoko.