Liczba oddanych głosów: 319

Komentarze (1)

Więcej o wydarzeniu

Liga Europy. Legia - Ajax. Łukasz Broź: Sędzia nie widział, gola nie ma

Arkadiusz Malarz swoim sprytem uratował Legię przed stratą bramki w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy. Bramkarz Legii wybił piłkę zza linii bramkowej, ale zrobił to w tak umiejętny sposób, że sędzia gola nie zauważył. - Byłem blisko i miałem wrażenie, że piłka cały czas była styczna z linią - powiedział po spotkaniu Łukasz Broź, prawy obrońca Legii.

• KONIEC

Legia Warszawa zremisowała 0:0 z Ajaksem Amsterdam w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy. Mistrzowie Polski rozegrali bardzo dobrą drugą połowę, która pozwala mieć nadzieje na zaciętą walkę o awans w rewanżu. Holendrzy mogą się czuć pokrzywdzeni, bo w 9. minucie zawodów nie uznano im prawidłowo zdobytej bramki. Piłka po strzale Klaassena minęła linię bramkową, ale nie dostrzegli tego sędziowie.

• 90. min. + 3

Koniec!

Utrzymują się przy piłce legioniści, ale grają od jednej linii bocznej do drugiej.

• 90. min. + 2

Długo rozgrywa piłkę Legia.

Ucieka obrońcom Guilherme, za mocno podaje jednak Kucharczyk i od bramki zaczyna Ajax.

• 90. min. + 1

Czy Legię stać jeszcze na jeden decydujący atak?

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• 89. min.

Siadło troszkę tempo w końcówce. Przypomnijmy, że Legia gra w przewadze jednego zawodnika.

• 1
  • 88. min.

Radović prostym zwodem oszukał rywala, ale wrócił się Schone i odebrał futbolówkę piłkarzowi Legii.

• 1
  • 87. min.

Dąbrowski zderzył się z Malarzem. Krótka przerwa w grze.

• 2
    • 1
    • 2
  • 86. min.

Druga połowa zdecydowanie lepsza od pierwszej w wykonaniu Legii. Wyrównany mecz.

• 84. min.

Tete fauluje Guilherme, to druga żółta kartka dla piłkarza Ajaksu, a więc goście kończą mecz w dziesiątkę.

• 3
    • 1
  • 83. min.

Ostatnia zmiana w Legii: schodzi Ofoe, wchodzi Hamalainen.

• 1
    • 4
  • 82. min.

Ofoe przedarł się na skrzydle, zgubił rywala i podał przed bramkę, prosto pod nogi obrońców Ajaksu.

• 80. min.

Zmiana w Ajaksie: van de Beek za Ziyecha

• 2
  • 78. min.

Schone otrzymuje w tempo podanie w polu karnym i strzela prosto w Malarza.

• 77. min.

Ofoe w uliczkę do Guilherme, już wszyscy widzieli oczami wyobraźni piłkę w bramce i... spalony.

• 75. min.

Guilherme powalił na ziemię Sinkgravena, obędzie się bez kartki.

• 1
  • 74. min.

Zmiana w Ajaksie: Kluivert pojawia się w miejsce Traore.

• 1
    • 1
  • 73. min.

Traci Legia piłkę, Ajax ma kontrę, ale kapitalnie Hlouska asekuruje wracający się Kucharczyk. Gonił za rywalem skrzydłowy Legii i czystym wślizgiem w końcu odebrał mu futbolówkę.