Friuli

Milan

Odśwież
48
Koniec meczu Po ciężkim, trudnym i niezbyt pięknym meczu Milan sforsował twierdzę Stadio Friuli i wywiózł stamtąd trzy punkty, choć do 77. minuty przegrywał z Udinese po golu Di Natale.

94. min. Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90. min. Okazja dla Udinese, ale broni Amelia.

88. min. Schodzi Robinho, który nie może być zadowolony ze swojego występu.

87. min. Udinese chce jeszcze wyrównać. Armero przedostaje się pod pole karne, ale skutkiem tego jest tylko rozpoczęcie akcji przez Marco Amelię.

86. min. Gooool! El Shaaravy strzałem z bliska pokonuje Hadanovicia, a podanie dostał od Maxi Lopeza!

82. min. Milan wierzy jeszcze w zwycięstwo. Rossoneri próbują się przedrzeć w pole karne, a gdy im się to nie udaje próbują strzałów zza szesnastki, które jednak odbijają się od muru obrońców Udinese.

80. min. Żółta kartka dla Thiago Silvy za faul na Abdim. Rzut wolny wykonuje Domizzi, ale nie był to dobry strzał.

79. min. I mogło być 2:1! Milan poszedł za ciosem i gorączkowo pragnie doprowadzić do zwycięstwa.

78. min. Gooool! El Shaarawy decyduje się na strzał, a dobija Maxi Lopez!

77. min. I jeszcze próbował Domizzi i ale Amelia sięgnął piłki końcami palców.

75. min. Maxi Lopez przewrócił się pod polem karnym i kontra Udinese. Armero strzelał światło bramki, ale Amelia wyciągnął się i zmienił tor lotu piłki.

73. min. AC Milan rozpoczyna kolejny atak pozycyjny. Strzał Mesbaha, ale za słaby.

68. min. Kolejny faul na Dusanie Baście. Mesbah urządził sobie dzisiaj polowanie.

66. min. Wchodzi Maxi Lopez, gracz, który od dziecka marzył o grze w Milanie.

65. min. Udinese podkręca tempo meczu - wydaje się, że drugi gol jest tylko kwestią czasu.

64. min. Strata Seedorfa, powinno być 2:0. bo z fantastyczną kontrą pomnkęło Udinese, ale w ostatniej chwili Mexes uprzedził Di Natale.

62. min. Tym razem Danilo poszkodowany przez Ambrosiniego.

58. min. Starcie Isli z Ambrosinim, w którym ucierpiał bardziej zawodnik Udinese.

58. min. Udinese, w przeciwieństwie do Milanu, często uruchamia swoje skrzydła, a szarże Dusana Baste bywają niebezpieczne..

56. min. Awantura na boisku. Maurizio Isla faulowany, rzut wolny dla Udinese.

55. min. Atak Milanu na Pole karne Udinese zakończył się potencjalnie niebezpieczną kontrą gospodarzy. Potencjalnie, bo została przerwana w środku pola.

52. min. Teraz pole karne rossonerich oblega Udinese dając szansę Nocerino na popisanie się efektowna przewrotką w obronie.

52. min. Zza pola karnego strzelał Robinho, ale niecelnie

50. min. Milan oblega pole karne rywali, jednak zbyt nerwowo i niedokładnie.

48. min. Rozpoczyna się druga połowa meczu na Stadio Friuli.

Przerwa. Do przerwy faworyzowany Milan przegrywa na wyjedzie z Udinese. Jedynego, jak dotąd, gola w meczu strzelił Antonio Di Natale w 20. minucie.

47. min. Szansa dla Milanu! Ale El Shaarawy bardzo niecelnie.

46. min. Rzut rożny dla Udinese. Zamieszanie w polu karnym, kilka głów sięga piłki, ale nie ma kolejnej bramki dla Udinese.

45. min. Pierwsza połowa przedłużona o dwie minuty.

40. min. Robinho przyspiesza, ale znów wybiera drogę przez środek, gdzie piłkę wybija mu obrońca Udinese. Chwilę później potężnie huknął Mexes, ale prosto w ręce Handanovicia.

36. min. Milan w ogóle nie uruchamia skrzydeł, a jego przewaga w posiadaniu piłki zupełnie nie przekłada się na sytuacje bramkowe.

34. min. Milan raźniej zabrał się za odrabianie straty, ale gubią się w swoich akcjach ofensywnych.

31. min. Kolejna próba strzału Di Natale. tym razem nieudana.

28. min. Kolejna seria rzutów rożnych pod bramką Milanu.

27. min. Thiago Silva zupełnie nie miał do kogo zagrać, więc tylko bezradnie rozłożył ręce.

25. min. Od rzutu wolnego rozpoczyna Milan, ale piłka wraca do Udinese, Isla strzela w kierunku bramki, ale za słabo. Gra przenosi się pod bramkę gości, ale Milan nie ma żadnego pomysłu na atak - gra znów grzęźnie w środku pola.

23. min. Sprinterski pojedynek Abate i Armero. Ten ostatni okazuje się lepszy, ale akcja Udinese gaśnie w środku boiska.

21. min. Milan zabiera się do odrabiania strat, ale Udinese zwarło szyki obronne. A Dusan Basta znów faulowany przez Mesbaha.

20. min. Gooool Ależ Milan dał się zaskoczyć! Stojący tyłem do bramki Di Natale odegrał do Armero, ten znów odnalazł Di Natale, który pokonał Amelię.

19. min. Milan uspokaja grę. Mexes podaje do Marco Amelii, ten długo się zastanawia kogo wybrać, w końcu decyduje się na Thiago Silvę, piłka wraca do Mexesa ale rossoneri gubią się pod presją gospodarzy.

17. min. Udinese sygnalizuje, że będzie skoncentrowane, uważne i czekające na odpowiednią okazję do kontry.

15. min. Seria rzutów rożnych pod bramką Milanu. Kończy się uderzeniem z woleja wysoko ponad bramką.

12. min. Rzut rożny dla Milanu. wykonany szybko i nieudanie.

9. min. Seederf do Noccerino, ten tańczy nad piłką, ale trudno jest się Milanowi przebić przez defensywę Udinese.

7. min. Udinese rusza z atakiem, Armero jednak pudłuje.

5. min. Mesbah faulował ostro Dusana Baste, który zwijając się z bólu leży na murawie.

4. min. Mecz zaczął się od wymiany szybkich akcji pomiędzy zespołami. Udinese nie zamierza łatwo się poddać liczącemu na fotel lidera Milanowi. Samo może dziś awansować na drugą pozycję.