Koniec meczu. Dziękujemy za śledzenie relacji.

• 90. min. + 3

Do zakończenia meczu pozostała minuta. Nic już nie powinno się stać.

• 89. min.

Torino jeszcze stara się pójść za ciosem i dobić osłabionego - oraz słabego - rywala.

• 86. min.

Kamil Glik jest obecnie najskuteczniejszym piłkarzem Torino! Ma już pięć goli w tym sezonie.

• GOOOOOOL

82. min.

Glik wyrównuje, 1-1! Polak wygrał walkę o piłkę z Mexesem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i pokonał Diego Lopeza.

• GOOOOOOL

81. min.

Lescano wchodzi za Darmiana.

• 78. min.

Milan nie zamierza atakować. Schodzi Menez, w jego miejsce Alex.

• 76. min.

A jak wygląda statystyka akcji ofensywnych? Torino 26, Milan... 2.

• 75. min.

Milan w drugiej połowie oddał jeden strzał - niecelny.

• 72. min.

Ale Torino nadal nie rezygnuje! Quagliarella strzela mocno sprzed pola karnego, ale niemal w sam środek, dzięki czemu Diego Lopez mógł popisać się efektownie wyglądającą interwencją.

• 71. min.

Zamieszanie w polu karnym Milanu - piłkarze Torino domagają się jedenastki za domniemane zagranie piłki ręką przez Mexesa. Nie mieli racji, nie ma mowy o podyktowaniu rzutu karnego.

• 68. min.

Benassi w miejsce Farneruda.

• 64. min.

El Kaddouri uderza sprzed pola karnego, ale niecelnie. Milanowi rzadko zdarza się w ogóle kontrować.

• 60. min.

Groźna okazja Torino, ale nie wiadomo czy Martinez strzelał, czy podawał w dobrej sytuacji. Nadal 0-1, ale jeszcze wiele może się tu zmienić.

• 51. min.

El Kaddouri w miejsce Vivesa i Poli za Muntariego. Muntari jest wściekły, rzucił z wściekłości ręcznikiem. Nie wiadomo, co było przyczyną takiej reakcji - niezadowolenie ze zmiany? Jeśli tak, to Filippo Inzaghi ma spory problem.

• 51. min.

Z oczywistych przyczyn przeważa Torino, ale brakuje strzałów na bramkę Diego Lopeza.

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min. + 6

Przerwa. Jeśli Torino prowadziłoby w tym spotkaniu np. 2-0, Milan wcale nie mógłby narzekać na niesprawiedliwość. Ale to Milan prowadzi 1-0 po rzucie karnym wykorzystanym przez Meneza na samym początku spotkania. I gra w dziesiątkę po czerwonej kartce De Sciglio.

• 45. min. + 4

Ignazio Abate zmienia M'Baye Nianga.

Dośrodkowanie z rutu wolnego, walkę o piłkę wygrywa Glik i... strzela ledwo ponad poprzeczką!