(14)

Liczba oddanych głosów: 22

Wi�cej o wydarzeniu

Serie A. Derby dla Juventusu, czerwona kartka Glika

Torino przegrało 0:2 z Juventusem w derbowym pojedynku w ramach 34. kolejki włoskiej ekstraklasy. Juventus przez 85 minut spotkania nie potrafił przedrzeć się przez obronę gospodarzy. Komplet punktów uratował ?Starej Damie? Arturo Vidal, który popisał się świetnym strzałem zza pola karnego. Kolejną czerwoną kartkę w derbach Turynu obejrzał Kamil Glik

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Torino dziś dzielnie się broniło, jednak nie udało im się sprawić niespodzianki. Napierającemu Juventusowi w końcówce spotkania udało się przełamać solidną tego dnia obronę Torino. Dobre spotkanie rozgrywał Kamil Glik. Niestety nie dokończył spotkania ze względu na czerwoną kartkę. To kolejne derby Turynu, których Polak nie dograł do końca.

Koniec spotkania. Mecz kończy się wynikiem 0 - 2.

• 90. min. + 3

Celny strzał Birsy z rzutu wolnego, ale na posterunku Buffon.

• GOOOOOOL

90. min. + 2

2:0! Prowadzenie Juve podwyższa Marchisio, który niepilnowany w polu karnym z czterech metrów wpakował piłkę do siatki.

• PILNE

90. min.

Mauro Bergonzi pokazuje drugą żółtą kartkę Kamilowi Glikowi.Polak musi udać się do szatni. Poprzednie derby Polak również zakończył przed czasem ze względu na czerwoną kartkę.

• 86. min.

Claudio Marchisio współautorem bramki.

• GOOOOOOL

86. min.

Gooool! Arturo Vidal (Juventus) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Świetne uderzenie pomocnika "Starej Damy" zza pola karnego. Piłka wpadła do siatki tuż przy słupku. Aktualny wynik to 0 - 1.

• 85. min.

Doskonała okazja Juventusu! Świetnie dośrodkowywał Asamoah, jednak zamykający akcję Pogba z najbliższej odległości nie trafia w bramkę.

• 83. min.

Kolejna zmiana w Torino. Z boiska schodzi Mario Santana. Na boisko wchodzi Valter Birsa.

• 81. min.

Doskonała okazja dla Torino! Po świetnym dograniu Cerciego na czwarty metr, z piłką minął się Jonathas.

• 78. min.

Żółta kartka dla Kamila Glika. Polak będzie musiał pauzować w następnym spotkaniu.

• 75. min.

Na zmianę decyduje się także trener Torino. Di Cesare wchodzi za D'Ambrosio.

• 74. min.

Kolejna zmiana. Quagliarella za Vucinicia.

• 74. min.

Na zmiane decyduje się Antonio Conte. Z boiska schodzi Stephan Lichtsteiner, a za niego na boisku melduje się Martin Caceres.

• 67. min.

Atakuje Juventus. Stephan Lichtsteiner nie trafia z dystansu.

• 66. min.

Zmiana w składzie Torino. Jonathas wchodzi za Meggioriniego.

• 64. min.

Kolejna próba "Starej Damy" Strzał Arturo Vidala (Juventus) blokuje defensywa Torino.