podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

Serie A. Remis w meczu na szczycie

Prowadzący w tabeli Juventus Turyn zremisował na wyjeździe 1:1 z AS Roma na zakończenie 25. kolejki Serie A. Gospodarze od 62. minuty grali w dziesięciu.

Serie A. Roma - Juventus, ostatnia szansa na emocje

Gdy w październiku Juventus pokonał po thrillerze Romę 3-2 wydawało się, że obie drużyny będą walczyć do końca sezonu łeb w łeb. Ale Roma w 2015 roku prezentuje się słabo. By zachować jakiekolwiek szanse na mistrzostwo Włoch, musi wygrać rewanżowe starcie. A i to może nie wystarczyć.

• KONIEC MECZU

90. min.

Po nudnej godzinie gry i pasjonujących ostatnich 30 minutach Roma zremisowała z Juventusem 1:1. Po 25 kolejkach goście mają dziewięć punktów przewagi nad drugimi w tabeli gospodarzami i są blisko zapewnienia sobie kolejnego mistrzostwa Włoch.

KONIEC MECZU. Roma remisuje z Juventusem 1:1.

Padoin zmienia Lichtsteinera.

• 87. min.

Roma wciąż ambitnie próbuje strzelić drugą bramkę.

• 84. min.

Ukarany także Vidal. Rzut wolny wykonywał Pjanić, ale trafił w mur.

• 83. min.

Pierwsza zmiana w Juventusie, Kingsley Coman w miejsce Moraty.

• 79. min.

Nainggolan obejrzał żółtą kartkę, to już dziesiąta w tym spotkaniu.

• 78. min.

Jak padł gol? Wrzucał z rzutu wolnego z prawej strony pola karnego Florenzi, piłka przeleciała przez całe pole bramkowe aż uderzył ją głową Keita. Fatalnie zachował się Marchisio, który mógł jeszcze wybić piłkę, dotknął jej, ale i tak wpadła do siatki.

• GOOOOOOL

78. min.

1:1! Keita!

• 77. min.

Jeszcze jedna kartka, tym razem dla Chielliniego za faul na Iturbe.

• 75. min.

Roma będzie próbowała strzelić gola, ale trudno uwierzyć, by w dziesięciu było jej łatwiej niż w jedenastu.

• 73. min.

Trzecia zmiana w Romie. Radja Nainggolan wchodzi za De Rossiego.

• 72. min.

Manolas ładnie strzelał głową, ale Buffon zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

• 71. min.

Juan Iturbe wszedł za Tottiego.

• 71. min.

Tym razem ukarany Marchisio.

• 68. min.

Tevez miał kolejną okazję, ale jego uderzenie w ostatniej chwili zablokował Manolas.

• 65. min.

Florenzi wszedł w miejsce Ljajicia, czyli Roma uzupełnia defensywę.

• 64. min.

Jak padł gol? Tevez wykonał świetny rzut wolny, przeniósł piłkę idealnie ponad murem tak, że wpadła pod poprzeczkę.

• GOOOOOOL

64. min.

GOOOOL! Tevez!

• PILNE

62. min.

Czerwona kartka dla Torosidisa! Grek sfaulował Vidala, a miał już na koncie jedną żółtą kartkę. Może teraz mecz się ożywi?