(22)

Liczba oddanych głosów: 26

Wi�cej o wydarzeniu

Serie A. Napoli wygrało z Palermo. Asysta Zielińskiego

Napoli pokonało na wyjeździe 3:0 Palermo w meczu 3. kolejki ligi włoskiej. Od pierwszej minuty w składzie gości grali Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Ten drugi zaliczył bardzo ładną asystę. Milik niestety zawiódł.

Seria A . Piotr Zieliński nowym filarem Napoli?

Trener Napoli, Maurizzio Sarri w rozmowie z "II Roma" zakomunikował o zmianie taktyki w trakcie najbliższego meczu z Palermo. Ważną rolę w drużynie ma odegrać reprezentant Polski Piotr Zieliński.

• PILNE

90. min.

Koniec meczu! Napoli wygrało z Palermo 3:0. Dobry mecz Zielińskiego i bardzo przeciętny Milika. Napoli wciąż niepokonane. Dzięki za udział w relacji.

• 73. min.

Piotr Zieliński też schodzi z boiska. Zmienił go Allan.

• 67. min.

Arkadiusz Milik schodzi z boiska. Zmienił go Gabbiadini. Nie był to najlepszy mecz polskiego napastnika. Trzy strzały w tym jeden celny i w sumie tylko 14 dotknięć piłki.

• GOOOOOOL

66. min.

GOOOOOOOOL! 3:0 dla Napoli! Kapitalna akcja Zielińskiego, który utrzymał się przy piłce i spokojnie podał do boku do Callejona, a ten uderzył, piłka poleciała miedzy nogami obrońcy i wpadła do sieci.

• 60. min.

Zieliński wciąż bez kluczowego podania, a Milik z jednym celnym strzałem. Chcemy więcej!

• 60. min.

Henrique bliski zdobycia kontaktowego gola. Piłka po jego strzale głową z ostrego kąta przeturlała się blisko dalszego słupka.

• 53. min.

Według serwisu statystycznego Whoscored.com Milik jest najsłabszy w zespole gości. Ale poczekajmy. Może odpali.

• GOOOOOOL

51. min.

GOOOOOOOOOOOOL!! 2:0 dla Napoli! Callejon pokonał bramkarza głową po podaniu od Insigne.

• 50. min.

Zieliński próbował zagrać piłkę w pole karne do wbiegającego Hamsika, ale piłkę przejęli obrońcy.

• GOOOOOOL

47. min.

GOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Napoli. Hamsik od poprzeczki po rękach bramkarza. Asysta Ghoulama.

Rozpoczęła się druga połowa. Obaj Polacy wciąż na boisku.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Napoli ma dużo przewagę, ale nie potrafi jej wykorzystać.

• 42. min.

I znów próba Milika! Strzał z dystansu, ale nad bramką. Polak nie może wstrzelić się w bramkę Palermo.

• 38. min.

Rozkręca się Piotr Zieliński! Reprezentant Polski coraz częściej bierze się za rozgrywanie akcji Napoli.

• 31. min.

Palermo próbuje się odgryźć, ale bezskutecznie. Jajalo mocno uderzył z dystansu, prosto w bramkarza.

• 26. min.

Nie ma szczęścia Milik. Polak nie trafił w piłkę po kolejnym dośrodkowaniu od Ghoulama.

• 20. min.

Niestety zdecydowanie gorzej gra dzisiaj Piotr Zieliński. Dużo strat Polaka, ale miejmy nadzieję, że młody rozgrywający złapie odpowiedni rytm.

• 15. min.

Bardzo aktywny w pierwszych minutach jest Arkadiusz Milik. Polak nie tylko czeka na szanse w polu karnym, ale też wspomaga swoich kolegów w rozegraniu.

• PILNE

12. min.

Piękna akcja Napoli i... Milik pudłuje. A na dodatek Polak był na spalonym. Przewaga gości coraz większa.