Napoli

1 1

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Koniec meczu! Torino rzutem na taśmę uratowało cenny remis! Kamil Glik rozegrał pełne 90 minut i może być zadowolony ze swojego występu. Polak nie popełnił błędu przy bramce Cavaniego, a w pozostałych sytuacjach zachowywał się bardzo dobrze. Bohaterem jest oczywiście kto inny - Mario Santana, który wszedł z ławki rezerwowych i zagwarantował swojej drużynie kolejny punkt w tabeli Serie A.

• 90. min. + 2

Żółta kartka dla Sansone za zdjęcie koszulki.

• GOOOOOOL

90. min. + 1

GOL! Torino wyrównuje w doliczonym czase po golu Sansone! Napastnik gości przejął zbyt lekkie podanie obrońcy Napoli do bramkarza i trafił do siatki!

• 90. min. + 1

Cztery minuty doliczonego czasu.

Nerwy na ławce tak duże, że trener Torino został wysłany przez sędziego do szatni.

• 85. min.

Santana próbował z dystansu, ale trafił prosto w ręce bramkarza. Torino wciąż szuka wyrównania.

• 74. min.

Jeszcze jedna zmiana w drużynie Glika - Vivesa zastępuje Santana.

• 70. min.

Zmiana w Torino - Sansone za Sgrignę.

• 68. min.

Torino miało cztery rzuty rożne z rzędu, ale żaden z nich nie zamienił się na bramkę. Za każdym razem okazji w polu karnym szukał oczywiście Kamil Glik.

• 61. min.

Zmiana w Napoli - za Pandeva wchodzi Insigne.

• 55. min.

Cerci pada w polu karnym, ale nie ma mowy o jedenastce. Sędzia wyciąga kartkę za próbę wymuszenia faulu.

• 52. min.

Bardzo niecelny strzał Hamsika zza pola karnego.

• 48. min.

Ładna kombinacyjna akcja Torino, ale dośrodkowanie było minimalnie za wysokie dla czyhającego w polu karnym napastnika.

• 47. min.

Torino wyszło na drugą połowę w lekko zmienionym składzie - Brighi zastąpił Gazziego w środku pomocy.

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min. + 1

Sędzia kończy pierwszą połowę parę sekund po wybiciu 45. minuty. Napoli zasłużenie prowadzi.

• 45. min.

Gazzi sfaulował rywala, a wykonując wślizg sam doznał kontuzji.

• 44. min.

Cavani miał szansę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale za bardzo podszedł pod piłkę i główkował nad poprzeczką. Rzucił jeszcze spojrzenie sędziemu, który widział, jak obrońca trzymał go za koszulkę.

• 42. min.

Cavani uważał chyba, że Glik trafił go ręką w twarz.

• 39. min.

Cavani domagał się faulu za wejście Glika, ale sędzia kazał grać dalej. Urugwajczyk powiedział Polakowi kilka niemiłych słów.