Genoa
(0)

Liczba oddanych głosów: 3

• 90. min. + 3

KONIEC. Koszmarna druga połowa w wykonaniu neapolitańczyków. I świetna postawa gości, którzy zdołali utrzymać remis do końca mimo gry w osłabieniu.

• 90. min. + 1

Ounas teraz strzelił już mocno i celnie, ale Radu kolejny raz świetnie się ustawił i złapał piłkę.

Piłkarze Napoli pudłują teraz na potęgę! Najpierw Milik, potem Ounas. Gospodarze w drugiej połowie grają fatalnie.

• 86. min.

To jest niesamowite co wyprawia Radu w bramce! Teraz w efektowny sposób obronił nogą strzał Mertensa.

• 85. min.

Radu z kolejną świetną interwencją! Bramkarz Genoi obronił chyba najgroźniejszy strzał Napoli w drugiej połowie. Strzał, który oddawał środkowy obrońca, Koulibaly.

• 78. min.

Blisko gola! Ale nie dla Napoli, a dla Genoi! Pereira wygrał pojedynek z Pereirą i dośrodkował w kierunku Kouame. Napastnik gości oddał jednak na tyle nieczysty strzał, że Karnezis zdołał go obronić.

• 77. min.

Zmiany w obydwu zespołach. Rui wchodzi za Ghoulama w Napoli, a w Genoi Veloso ustępuje miejsca Radovanoviciowi.

• 76. min.

Kolejna zmarnowana okazja Milika. Kilka minut temu Polak nie sięgnął dośrodkowanej w jego kierunku piłki, a teraz niecelnie strzelił głową.

• 72. min.

Bardzo duże problemy ma Napoli. Gospodarze grają z przewagą jednego zawodnika, ale zupełnie tego nie widać. Piłkarze Carlo Ancelottiego pod pole karne Genoi przedostają się bardzo rzadko, a nawet jak im się to udaje, to ostatecznie i tak nie oddają strzału.

• 67. min.

Zmiana w zespole Napoli. Insigne wchodzi w miejsce Allana.

• 60. min.

Kolejny strzał Milika! Tym razem z rzutu wolnego. Podobnie jak wcześniej, strzał Polaka broni Radu.

• 57. min.

Teraz blisko był natomiast Milik! Polak strzelił głową, ale Radu zdołał złapać piłkę na linii bramkowej.

• 52. min.

Doskonała okazja Zielińskiego! Polak wyprzedził Pereirę i uderzył po podaniu Callejona. Piłka po jego strzale przeleciała jednak wysoko nad poprzeczką Radu.

Wracamy do gry!

• 45. min. + 5

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. I szkoda, bo to było naprawdę dobre 45 minut. Z niecierpliwością czekamy na drugą część spotkania.

• GOOOOOOL

45. min. + 3

GOOOOOOOL! SENSACJA! 1:1! Grająca w osłabieniu Genoa doprowadza do wyrównania. Pandev popisał się znakomitym podaniem w pole karne, gdzie świetnie zachował się Lazović, który uderzeniem z pierwszej piłki pokonał Karnezisa.

• 45. min. + 2

Bardzo blisko drugiego gola dla Napoli! Mertens zmylił obrońców gości, zagrał do Callejona, a ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Radu zaliczył jednak znakomitą interwencję.

• 45. min.

Sędzia dolicza aż pięć minut do pierwszej połowy spotkania.

• 45. min.

Efektowny strzał Milika! Polak uderzył "szczupakiem" po dośrodkowaniu Ghoulama, ale Radu zdołał złapać piłkę.