Fiorentina
(1)

Liczba oddanych głosów: 2

Dziękujemy za udział w relacji.

Serie A. Napoli - Fiorentina. Napoli wygrywa po bramce Insigne. Grało trzech Polaków. Milik z asystą

W meczu 4. kolejki włoskiej Serie A Napoli wygrało na własnym boisku z Fiorentiną (1:0). Bramkę dającą neapolitańczykom komplet punktów zdobył Lorenzo Insigne, a przy jego golu asystował Arkadiusz Milik. Na boisku działo się dużo, w przeciwieństwie do trybun, bo tam miejscowi kibice protestowali przeciwko działaniom właściciela klubu.

KONIEC! Za nami bardzo ciekawe spotkanie, chociaż po świetnej drugiej połowie, w drugiej części spotkania liczyliśmy na nieco więcej emocji. Arkadiusz Milik kończy dzisiejszy mecz z asystą.

Fantastyczna okazja Zielińskiego! Polski pomocnik znalazł się w sytuacji sam na sam z Drągowskim ale strzelił prosto w niego.

• GOOOOOOL

79. min.

GOOOOOL! Lorenzo Insigne pokonuje Bartłomieja Drągowskiego! Przy bramce skrzydłowego Napoli świetnie asystował Arkadiusz Milik, który bardzo ładnie podawał lewą nogą.

• 75. min.

Kwadrans do końca spotkania. Niestety na murawie widzimy coraz więcej nieprzepisowych zagrań, zamiast efektownych akcji, takich jak te w pierwszej połowie.

• 65. min.

Kolejna zmiana w ekipie gości. Fernandes wchodzi w miejsce Vertouta.

• 63. min.

Próba strzału Piotra Zielińskiego. Polski pomocnik zgubił rywala balansem ciała i uderzył lewą nogą. Piłka przeleciała jednak nad bramką Drągowskiego.

• 61. min.

Kolejna świetna interwencja Drągowskiego! Polak obronił głębokie dośrodkowanie Callejona, który otrzymał bardzo dobre podanie prostopadłe od Milika.

• 60. min.

Zmiana również w drużynie Fiorentiny. Dabo wchodzi w miejsce Gersona.

• 56. min.

I jak się okazało strzał Mertensa sprzed kilkudziesięciu sekund był jego ostatnim zagraniem w dzisiejszym meczu. Jego miejsce na boisku zajmuje bowiem Arkadiusz Milik.

• 56. min.

Świetna akcja Mertensa. Skrzydłowy Napoli zszedł do środka ze skrzydła i mocno uderzył na bramkę Fiorentiny. Piłka minimalnie minęła jednak słupek.

• 55. min.

10 minut drugiej połowy za nami. Napoli spokojnie rozgrywa piłkę, a przy linii bocznej boiska gotowy do wejścia jest już Arkadiusz Milik!

• 53. min.

Kontra Fiorentiny. Gerson próbował wbiec w pole karne gospodarzy, ale bardzo skutecznie zatrzymał go Koulibaly.

• 50. min.

Znowu groźnie pod bramką Drągowskiego! Insigne uderzał z rzutu wolnego, ale zrobił to minimalnie niecelnie.

• 47. min.

Bardzo ładna akcja Napoli: Zieliński przerzucił piłkę do Callejona, ten odegrał ją do Hamsika, który błyskawicznie oddał strzał na bramkę Fiorentiny. Piłkarz gospodarzy jednak skiksował i posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

• 45. min.

Piłkarze wracają na boisko, za chwilę rozpoczniemy drugą połowę. Piotr Zieliński i Bartłomiej Drągowski wciąż na boisku, Arkadiusz Milik wciąż na ławce.

• 45. min.

PRZERWA. Za nami bardzo dobre 45 minut. Dobre w wykonaniu Piotra Zielińskiego i Bartłomieja Drągowskiego. Miejmy nadzieję, że po przerwie czeka nas równie ciekawe widowisko.

• 40. min.

Bardzo brzydki faul Zielińskiego. Polak nie zdążył za przeciwnikiem i podciął go wślizgiem od tyłu. Sędzia ukarał go za to żółtą kartką.

• 35. min.

Kolejna dynamiczna akcja Zielińskiego. Polak pomknął lewym skrzydłem boiska, ale został zablokowany przez Milenkovicia.

• 30. min.

Kolejny faul Koulibaly'ego. Tym razem po jego wejściu jeden z rywali potrzebował pomocy medycznej.