podobał
nie podobał

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Koniec spotkania. Po emocjonującym meczu Milan remisuje z Napoli 1:1 i wciąż traci cztery punkty do wicelidera.

• 90. min. + 1

Jeszcze trzy minuty doliczonego czasu gry.

• 89. min.

Posypały się żółte kartki. W ciągu trzech minut obejrzeli je: Britos, Philippe Mexes i Hugo Campagnaro.

• 86. min.

Mattia De Sciglio wszedł w miejsce Ignazio Abate. Oznacza to, że nie doczekamy się debiutu Bartosza Salamona.

• 85. min.

Cavani z rzutu wolnego, ale prosto w mur.

• 79. min.

Cavani uderzał z pola karnego, ale zbyt podniósł piłkę i przeleciała wysoko ponad spojeniem słupka z poprzeczką.

• 75. min.

Emocje udzielają się zawodnikom obu drużyn. Żółta kartka dla Cavaniego.

• 74. min.

Stephan El Shaarawy zmienia Robinho.

• 71. min.

Kilka minut ciszy i... burza! Flamini brutalnie fauluje Juana Zunigę i dostaje czerwoną kartkę. Robi się wielkie zamieszanie, przepychanki, ale kończy się jedną kartką.

• 69. min.

Dwie zmiany w Napoli. Lorenzo Insigne wszedł za Pandeva a Pablo Armero za Hamsika.

• 63. min.

Niang wykonywał rzut wolny tuż sprzed lini pola karnego, z lewej strony. Okazja dobra, ale strzał lekki i sporo ponad poprzeczką.

• 59. min.

Valon Behrami efektownym szczupakiem wybija piłkę za końcową linię, przerywając atak Milanu.

• 55. min.

Flamini uderzył po ziemi, De Sanctis bez problemu wyłapuje piłkę.

• 51. min.

Pandev uderzył mocno, ale prosto w Christiana Abbiatiego.

Zaczęła się druga połowa.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy. Przeważał Milan, ale do przerwy remis 1:1.

• 42. min.

Wreszcie uaktywnił się Edinson Cavani, próbował dwa razy, raz niewiele brakowało.

• 36. min.

Mbaye Niang wchodzi w miejsce kontuzjowanego Boatenga.

• 35. min.

Milan bliski natychmiastowej odpowiedzi. W polu karnym o piłkę walczyli Pazzini i Miguel Britos, obaj padli na boisko i piłkę wyłapał De Sanctis. Sędzia nie dopatrzył się faulu.

• GOOOOOOL

33. min.

Remis! Hamsik kapitalnie dośrodkował z lewej strony tuż pod nogę Gorana Pandeva, któremu nie pozostało nic innego jak wbić piłkę do siatki z najbliższej odległości.