Liczba oddanych głosów: 176

Komentarze (5)
  • pawelwks1

Oceniono 12 razy 8

Dla polskich kibiców dobrą wiadomością jest 70 minut Pawła Wszołka, który zagrał 70 minut.

• juventusiak87

Oceniono 8 razy 4

Paweł Wszołek naprawdę nieźle nieźle, wyróżniająca się postać obok Gabbiadiniego. Po jego strzale goście doprowadzili do zmniejszenia strat 2:1, ale potem rajd Lichego z Vidalem i karny ustawił wynik do pierwszej połowy na 3:1.

Sinica z pewnością będzie dawać więcej okazji Wszołkowi do gry po tym spotkaniu, niezależnie od wyniku.

Świetny mecz! Naprawdę dużo się dzieje, bardzo szybka gra i sporo celnych strzałów na bramkę.

Mecz Juventus - Sampdoria

• qznia

Oceniono 16 razy 4

Paweł!!! Kibice Polonii Warszawa trzymają za Ciecie kciuki. Reprezentacja czeka.

• tadeusz1939

Oceniono 1 raz 1

Dobry Wszolek

• Gość: piter 30

Oceniono 9 razy 1

brawo juve.super mecz .oby tak dalej a mistrzostwo kraju bedzie po raz kolejny wasze.trzymam za was kciuki

Wi�cej o wydarzeniu

Serie A. Juve ogrywa Sampdorię, 70 minut Wszołka

Juventus pokonał 4:2 Sampdorię i umocnił się na pozycji lidera Serie A. 70 minut grał Paweł Wszołek, który zagrał niezły mecz, jednak nie potrafił stworzyć sobie klarownej sytuacji do strzelenia bramki.

• 90. min. + 3

I koniec meczu! Juventus ogrywa Sampdorie 4-2. Dla polskich kibiców dobrą wiadomością jest 70 minut Pawła Wszołka, który zagrał 70 minut.

Tym samym dziękujemy za relację i zapraszamy na kolejne. Już jutro między innymi Skoki w Zakopanem i mecz Manchesteru z Chelsea.

• 89. min.

3 minuty doliczone

• 86. min.

Dwie zmiany w ekipie gospodarzy. Giovinco wchodzi za Teveza, a Llorente zastępuje Quagiarella.

• 84. min.

Juventus usatysfakcjonowany wynikiem stara się przetrzymywać piłkę i powoli konstruować ataki.

• 79. min.

Niesamowite uderzenie Francuza z dystansu, bramkarz Sampdorii bez szans.

• 78. min.

Pogba! 4-2!

• 77. min.

Tevez z rzutu wolnego uderza bardzo płasko, ale wprost w ręce bramkarza.

• 76. min.

Gastaldello brzydko fauluje 25 metrów przed bramką jednego z piłkarzy rywali i słusznie dostaje żółtą kartkę.

• 72. min.

Sansone wchodzi za Wszołka. Zmiana w ekipie gości.

• 71. min.

Gabbiadini znakomicie odnalazł się w polu karnym i dobił uderzenie głową jednego ze swoich kolegów.

• 70. min.

Gol dla Sampdorii!

• 67. min.

Nudny okres gry w Turynie, piłkarze obu drużyn nie podejmują ryzyka i kibice na stadionie nie mogą narzekać na nadmiar atrakcji po bardzo ciekawej pierwszej połowie.

• 61. min.

De Silvestri znakomicie odnajduje się w polu karnym, uderza głową, ale piłka przelatuje nad bramką.

• 60. min.

Dośrodkowanie Wszołka zablokowane. Kolejny rzut rożny.

• 59. min.

Sampdoria ma coraz większą inicjatywę. Gospodarze jednak wciąż dobrze się bronią. Samotny w napacie Eder jest właściwie odcięty od podań.

• 55. min.

Piłkarze Sampdorii próbują dośrodkowaniami dostać się w pole karne Juventusu, ale defensywa mistrza Włoch jest znakomicie dysponowana i pewnie pilnuje dwubramkowego prowadzenia.

• 52. min.

Brzydkie zachowanie Pawła Wszołka, który fauluje jednego z rywali i mamy żółtą kartkę dla Polaka.

• 49. min.

W przerwie zmiana w ekipie Sampdorii. Renan wchodzi za Bjarnasona.

Rozpoczynamy drugą połowę!

• 45. min.

Ostatnie minuty pierwszej części gry były już spokojniejsze, aż w końcu sędzia zaprosił piłkarzy do szatni. Dominację Juve najlepiej odzwierciedla tablica wyników. Niewiele wskazuje na to, by w drugiej połowie Sampdoria potrafiła odmienić obraz gry.