FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• itylkolegia92

Oceniono 5 razy 1

TOP 10: Największe frekwencje na stadionach miedzy-slupkami.blogspot.com/2013/11/top-10-najwieksze-frekwencje-na.html

• 90. min. + 4

KONIEC MECZU. Perfekcyjny mecz w wykonaniu podopiecznych Antonio Conte. Juventus wygrywa 3:0 i traci do prowadzącej w tabeli Romy już tylko jeden punkt. Neapolitańczycy spadają na trzecie miejsce w tabeli.

• 90. min. + 2

Buffon kolejny raz ratuje Juventus przed stratą gola. Napoli chyba znowu wyjedzie z Turynu bez strzelonej bramki.

4 minuty doliczył sędzia.

• 86. min.

Marchisio zmienił VIdala, a Quagliarella za Llorente.

• 82. min.

Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Ogbonny. Juventus skończy mecz w dziesiątkę.

• 84. min.

Peluso zmienia Teveza.

• 80. min.

OPIS BRAMKI: Kapitalna bramka - Pogba dostał podanie stojąc na 20 metrze, podbił sobie piłkę i z całej siły uderzył z powietrza - Reina znowu bez szans, pilka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

• GOOOOOOL

80. min.

Napoli na kolanach! 3:0, Pogba!

• 74. min.

OPIS BRAMKI: Rzut wolny z 25 metrów, do piłki podszedł Andrea Pirlo i w swoim stylu - strzałem bez rotacji i nad murem, pokonał Reinę. Kapitalne uderzenie.

• GOOOOOOL

74. min.

Gol dla Juventusu! Pirlo!

• 66. min.

Ależ szansa Juve - Vidal wyszedł sam na sam z Reiną i chciał go pokonać sprytnym strzałem. Pomylił się o pół metra, Conte nie może uwierzyć jak można było zmarnować taką sytuację.

• 64. min.

Obrona Juve przysnęła, piłka trafiła do Hamsika, który w polu karnym momentalnie zdecydował się na strzał. Boczna siatka, Buffon miał sporo szczęścia.

• 60. min.

Goście nadal nie mają pomysłu na grę. Atak pozycyjny na połowie Juve, ale pod bramką Buffona niewiele się dzieje.

• 57. min.

Żółta kartka dla Ogbonny za przeszkadzanie w wybiciu piłki Reinie. Dwaj obrońcy Juve muszą uważać.

• 52. min.

Buffon broni strzał Insigne i paruje piłkę na rzut rożny. Świetna interwencja.

• 51. min.

Insigne faulowany tuż przed polem karnym przez Bonucciego. Włoski obrońca dostaje żółtą kartkę, a Insigne zaraz będzie miał okazję do strzału.

• 49. min.

Juventus podobnie jak w pierwszej połowie - świetnie ustawiony i agresywnie nastawiony. Piłkarze Napoli mają duże problemy z konstruowaniem ataków.

Na stadionie w Turynie zaczęła się druga połowa. Przy piłce gospodarze.

• 45. min.

Koniec pierwsze połowy. Juventus prowadzi od 2 minuty po golu Llorente, Napoli jeśli myśli o wywiezieniu z Turynu choćby punktu, musi po przerwie coś zmienić. Wracamy za 15 minut.