(30)

Liczba oddanych głosów: 77

Wi�cej o wydarzeniu

Serie A. Klasyk dla Juventusu

?Stara Dama? pokonała Milan 3:1 i umocniła się na pozycji lidera Serie A. Bramki dla gospodarzy strzelali: Tevez, Bonucci i Morata. Milan zdołał odpowiedzieć tylko trafieniem Antonellego.

Milan ponosi czwartą porażkę w sześciu ostatnich meczach i jest dziewiąty. Juventus powiększa przewagę nad Romą do siedmiu punktów.

Koniec.

• 88. min.

Chiellini ostro potraktował Pazziniego. Napastnik Milanu musiał opuścić boisko, a obrońca nie zobaczył nawet kartki.

• 85. min.

Ogbonna zastępuje Marchisio.

• 84. min.

Milan już bez wiary, że da się coś dzisiaj ugrać. Juventus kontroluje grę i nie odpuści do końca. Jest bliżej czwartej bramki niż goście drugiej.

• 78. min.

Kolejna roszada w składzie Milanu. Zaccardo w miejsce Ramiego.

• 75. min.

Alex nieprzepisowo zatrzymał Teveza. Później miał pretensje do napastnika i sędziego. Niesłuszne.

• 73. min.

Dwójkowa akcja Teveza z Pogbą. Argentyńczyk zagrał do młodego kolegi wbiegł w pole karne, otrzymał podanie zwrotne i został zablokowany. Tylko rzut rożny. Został rozegrany na "krótko". Na tym się skończyło.

• 71. min.

Piła w siatce. Morata się cieszy, ale sędzia podnosi chorągiewkę. Był spalony.

• 67. min.

A Juve się cieszy.

• 66. min.

Hiszpan strzela piątą bramkę w tym sezonie. Marchisio trafił w słupek uderzając sprzed pola karnego. Pozostawiony bez opieki Morata dopadł do piłki i dobił strzał kolegi. Ciężko będzie teraz podnieść się Milanowi.

• 65. min.

MOOOORAAATAAA! 3:1!!!

• 61. min.

Inzaghi zdejmuje z boiska Poliego. W jego miejsce Bonaventura. Milan stawia na atak. I dobrze. Nie ma na co czekać.

• 58. min.

Tak wyglądała jedyna (póki co) chwila radości Milanu w tym meczu.

• 56. min.

Trafił prosto w mur. Juventus przejął piłkę, ale pod naciskiem rywali stracił. Skończyło się za linią boczną boiska.

• 55. min.

Pogba przewrócony przed polem karnym. To będzie kolejna szansa dla Pirlo.

• 53. min.

Padoin nieźle rozegrał piłkę na prawym skrzydle z Marchisio. Dośrodkowanie jednak niedokładne. Odpowiedź Milanu. Szybko wyszli z kontrą i dostarczyli piłkę Pazziniemu. Napastnik przyjął i uderzył. Buffon sparował na korner. Stały fragment gry zmarnowany, ale Milan pokazał kawał sensownego futbolu w tej akcji.

• 49. min.

Rzut wolny dla Juventusu. Piłkę pieczołowicie ustawia Pirlo. Słaby strzał.

Druga połowa.

• 45. min. + 2

Przerwa! Szkoda, bo mecz prowadzony jest w szybkim tempie. Tak powinien wyglądać klasyk Serie A.