Roma
(0)

Liczba oddanych głosów: 1

• 90. min. + 5

Koniec meczu! Juventus pokonał Romę 1:0. Kapitalna interwencja Wojciecha Szczęsnego uratowała trzy punkty dla gospodarzy.

• 90. min. + 4

Szczęsny ratuje zwycięstwo Juventusu. Kapitalna parada Polaka. Zatrzymał w pojedynku jeden na jednego Schicka.

Poprzeczka tym razem ratuje graczy Romy. Pjanić mocno uderzył, bramkarz gości jeszcze odbił delikatnie piłkę.

Sędzia doliczył pięć minut.

• 88. min.

Ależ Roma się rzuciła do ataku. Najpierw Szczęsny wybija na rzut rożny, w kolejnej akcji polskiego bramkarza uprzedził jeden z obrońców.

• 86. min.

Roma wykorzystała już wszystkie zmiany. Mocno zapracowanego dziś De Rossiego zmienił Under.

• 80. min.

Ależ szczęście miał Szczęsny. Schick oszukał Chielliniego, ale strzelił tylko w poprzeczkę.

• 78. min.

Zmiany w Juventusie - Juan Cuadrado i Blaise Matuidi schodzą, wchodzą Federico Bernardeschi i Claudio Marchisio.

• 72. min.

Zamieszanie w polu karnym Juventusu. Piłka po strzale Edina Dżeko poleciała tuż obok spojenia słupka z poprzeczką bramki Szczęsnego!

• 70. min.

Zmiany w Romie. Stephan El Shaarawy i Kevin Strootman ustępują miejsca Patrikowi Schickowi oraz Lorenzo Pellegriniemu.

• 62. min.

Mandżukić już gotowy do gry. Wraca na murawę.

• 61. min.

Mandżukić ucierpiał w zderzeniu z jednym z graczy Romy. Zobaczymy, czy jeszcze wróci do gry.

• 60. min.

Chiellini świetnie w obronie, dobrze zablokował piłkę przy dośrodkowaniu Kolarova.

• 54. min.

Ależ szansa Higuaina. Idealnie zgrał mu Khedira, zabrakło naprawdę niewiele.

• 48. min.

Akcja Higuaina z Mandżukieciem zatrzymana przez defensorów Romy.

Gramy! Czas na drugą połowę w hicie Serie A. W obu zespołach bez zmian.

• 45. min.

Przerwa. Juventus prowadzi z Romą 1:0. Wojciech Szczęsny w pierwszej połowie miał jedną świetną interwencję. Na razie dobry mecz Polaka.