(5)
Inter
(0)

Liczba oddanych głosów: 5

Koniec! Inter próbował, ale nie był w stanie strzelić gola Juventusowi. "Stara Dama" ma 43 punkty po 15 spotkaniach. Nokaut. Tytuł już prawie pewny dla Juve.

• 66. min.

Mandzukić! Pierwsza bramka Chorwata w historii spotkań z Interem.

• 66. min.

Gooool!!

• 63. min.

Mecz jest bardzo wyrównany, ale brakuje wciąż goli. Czy o wszystkim przesądzi jeden błysk Ronaldo?

• 48. min.

Kolejny fatalny błąd Juve, tym razem pomylił się Matuidi. Ale Politano tego nie wykorzystał. Co się dzieje z obroną Juventusu dzisiaj??

Wracamy do gry!

• 45. min.
  • 45. min.

Koniec 1. połowy. Szału nie było. Inter mógł prowadzić, ale dużo więcej spodziewaliśmy się po grze Juventusu.

• 44. min.

Końcówka spotkania. Ciężkie warunki postawił dziś Inter Juventusowi

• 36. min.

Wreszcie obudził się Juventus! Ale Brozović genialnie zablokował strzał Bentancoura!

• 30. min.

Co się dzieje z obroną Juve? Znów wielka szansa dla Interu, ale niewykorzystana. Politano bliski strzelenia gola.

• 29. min.

Nie ma gola! A było tak blisko! Kapitalna akcja Interu. Gagliardini sam na sam ze Szczęsnym i polskiego bramkarza ratuje słupek!

• 25. min.

Niewiele się dzieje teraz w derbach Italii. Taki wynik jest dość korzystny dla Napoli, które chciałoby zacząć odrabiać straty do "Starej Damy".

• 18. min.

Inter wreszcie przycisnął. Co prawda nie zdobył bramki, ale jest groźny. Chiellini ratował dwa razy Juventus, mecz stał się bardziej wyrównany.

• 12. min.

Pierwszy strzał Interu. Vrsaljko uderzał, ale spokojnie Szczęsny to wyłapał.

• 10. min.

Rośnie przewaga Juve. Czy padnie niebawem gol dla gospodarzy?

• 8. min.

Dybala oddał ciekawy strzał, ale nie bramki! Juventus powoli się rozpędza

• 5. min.
    Serie A. Rodrigo Bentancur wyrasta na nowego lidera Juventusu

W miniony weekend 21-letni reprezentant Urugwaju rozegrał dziesiąty mecz z rzędu w pierwszym składzie mistrzów Włoch. Rodrigo Bentancur świetny występ w spotkaniu z Fiorentiną podkreślił strzelonym golem. Włoska prasa porównuje go już do Juana Sebastiana Verona, byłej gwiazdy reprezentacji Argentyny i piłkarza Parmy, Lazio czy Interu. I wiele wskazuje, że nie są to puste słowa.

• 5. min.

Początek bardzo wyrównany. Inter wcale nie zamierza na wyjeździe tylko się bronić. Ma na szpicy Mauro Icardiego, który jest bardzo skuteczny - potrzebował tylko 25 strzałów w tym sezonie, by zdobyć już 8 bramek.