• sebastiangra

Oceniono 10 razy -10

• isco97

Oceniono 23 razy -11

NO no ciekawie ale mimo ze milan jest tak nisko to i tak mysle ze to wlasnie oni wygraja

• chelseamilanborussia

Oceniono 27 razy -19

Ta czerwona kartka absolutnie znikad! No naprawde, faul byl zupelnie niepotrzebny, w dodatku wyjatkowo grozny, wiec czerwona kartka EWIDENTNIE nalezala sie graczowi Interu. A Muntari dostal kartke za bycie sfaulowanym... Gó... a nie sedziowie.

• 90. min. + 4

Koniec! Inter wygrał z Milanem 1:0!

• 90. min. + 2

Czerwona kartka dla Muntariego!

• GOOOOOOL

86. min.

Goooool dla Interu! Palacio! Piękna piętka, Abiatti kompletnie zaskoczony.

• 81. min.

Palacio bliski pokonania Abbiatiego! Zabrakło centymetrów, bramkarz Milanu jakoś obronił. Po chwili Inter znów groźnie atakuje, ale znów broni Abbiati.

• 79. min.

Nagatomo ma mnóstwo sił, ale podaje bardzo niecelnie.

• 72. min.

Rzut wolny dla Milanu. Balotelli strzela z 30 metrów. Niecelnie.

• 68. min.

Zmiana w Interze: Zanetti schodzi, Kuzmanović wchodzi.

• 67. min.

Nagatomo strzela w końcu na bramkę Abbiatiego, ale bramkarz nie ma żadnych problemów ze złapaniem piłki.

• 64. min.

Chaos na boisku. Żadna z drużyn od dobrych minut nie potrafi sklecić składnej akcji.

• 59. min.

Kovacić ma niezłe długie podania. Może to jest sposób na Milan?

• 57. min.

Zmiana w Interze: Taider schodzi, wchodzi Kovacic.

• 52. min.

Palacios próbuje prawą stroną, ale Milan skutecznie go blokuje.

• 50. min.

Milan próbuje, ale nie może się przedrzeć przez obronę Interu.

Gramy!

• 45. min.

Przerwa. Pierwsza połowa bezbramkowa.

• 40. min.

Kontrowersja. Palacio padł w polu karnym podcięty przez Zapatę. Sędzia nie zareagował.

• 35. min.

Guarin pięknie uderzył, Abbiati jakimś cudem uderzył, ale to nieważne, bo wcześniej był faul, więc gola i tak by nie było.

• 30. min.

Zakotłowało się w polu karnym Interu. Bramkarz upadł, a przed świetną okazją stanął Poli. Bramka była prawie pusta... Jeśli nie liczyć czterech obrońców, którzy próbowali blokować strzał. Ale Poli uderzył nad bramką.