Napoli
(2)

Liczba oddanych głosów: 3

• 90. min. + 5

I koniec spotkania! Inter wygrywa po szalonej końcówce! Podsumowanie poniżej. Dziękujemy za śledzenie relacji i dobranoc!

Piotr Zieliński mógł zostać bohaterem Napoli. Kilka chwil później Inter strzelił zwycięskiego gola

Piotr Zieliński mógł w 89. minucie zostać bohaterem Napoli w meczu z Interem, ale piłkę po jego uderzeniu z linii bramkowej wybił Kwadwo Asamoah. Kilka chwil później, w doliczonym czasie gry, zwycięstwo Interowi zapewnił rezerwowy Lautaro Martinez!

• 90. min. + 2

Czerwona kartka dla Maksimovicia za kopnięcie Martineza!

Argentyńczyk wszedł kilka minut temu z ławki rezerwowych! Uderzył bez zastanowienia z lewej nogi, piłka odbiła się jeszcze od nogi obrońcy Napoli i zmyliła Mereta!

• 90. min. + 1

GOL DLA INTERU! LAUTARO MARTINEZ!

Trzy minuty doliczone.

• 88. min.

Jak to nie wpadło?! Kwadwo Asamoah wybił piłkę z linii bramkowej po mocnym uderzeniu Zielińskiego!

• 88. min.

Keita Balde upada w polu karnym, ale sędzia pokazuje: nie ma mowy o karnym.

• 87. min.

Wściekły Luciano Spalletti krzyczy na Brozovicia. Inter szuka gola.

• 84. min.

Bardzo dogra interwencja Mereta po uderzeniu głową Icardiego.

• 83. min.

Lautaro Martinez zmienia Joao Mario, ostatnia zmiana w Interze.

• 80. min.

Czerwona kartka dla Koulibaly'ego! Najpierw sfaulował Politano, za co dostał żółtą kartkę, po czym sarkastycznie bił brawo sędziemu i został wyrzucony z boiska!

• 78. min.

Ostatnia zmiana w Napoli. Faouzi Ghoulam wchodzi za Mario Ruiego.

• 77. min.

Zieliński zatrzymał akcję Interu.

• 76. min.

Fatalne uderzenie Insigne. To nie jest jego mecz.

• 74. min.

Keita zmienia Perisicia. Za to Mertens wniósł nieco ożywienia do gry Napoli, ale jak na razie bez wymiernych efektów.

• 70. min.

Milik schodzi z boiska. Zmienia go Mertens. Bezbarwny występ Polaka.

• 69. min.

Kolejna kapitalna interwencja Koulibaly'ego. Gdyby nie on, Icardi prawdopodobnie strzeliłby gola po podaniu Perisicia.