Artemio Franchi

Udinese

Odśwież
31
90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. Sędzia dolicza dwie minuty.

89. min. GOL! 3:2! Torje! Gol znienacka, piłka wystawiona do Torjego do środka, on niespodziewanie uderza i mieści ją tuż przy słupku! Wyciągnięty Boruc nie dał rady.

84. min. GOL! 3:1! Jovetić pewnie przy słupku.

83. min. Rzut karny. Sędzia nie kwestionował faulu tuż za linią pola karnego, od razu wskazał jedenastkę.

81. min. Fiorentina cały czas atakuje. Raz groźniej, raz mniej groźnie, ale to ona sprawia zdecydowanie lepsze wrażenie.

77. min. Rzut wolny z dużej odległości. Wprost w ręce Boruca.

74. min. Obrona gospodarzy niezwykle szczelna. Udinese musiałoby mieć sporo szczęścia, żeby wyrównać.

70. min. Boruc nawet nie zdążył się zlęknąć. Wreszcie jakaś groźniejsza akcja Udinese, ale strzał - fatalny.

67. min. Zmiana w Udinese. Torje zastąpił Bastę. Kolejny ciekawy atak Fiorentiny. Podcięta piłka nie trafia jednak do bramki.

64. min. Boruc pokonany przez Di Natalego w sytuacji sam na sam. Sędzia odgwizduje jednak spalonego. Powtórka pokazuje, że mógł się pomylić.

61. min. To goście powinni atakować, ale częściej pod bramką rywali obserwować można piłkarzy Fiorentiny.

56. min. GOL! 2:1! Cassani! Wrzutka w pole karne z lewego skrzydła, a w środku pola karnego znajdowało się trzech obrońców i Cassani. Obrońcy w ogóle nie przejmowali się tym, co robi zawodnik rywali. A on uderzył z kilku metrów głową.

53. min. Cassani wściekły po tym, jak jego akcja została zatrzymana.

49. min. Goście domagali się rzutu karnego, ale sędzia zachował się dobrze, nie dyktując go. Zawodnik gospodarzy oberwał w klatkę.

46. min. Początek drugiej połowy.

45. min. +3 Koniec pierwszej połowy!

45. min. Paolo Silvio Mazzolen przedłuża pierwszą połowę o 3 minuty.

44. min. Di Nataliego srzela z woleja, Boruc wybija na rożny. Piłka po wykonaniu korera trafia do Fernandesa, który strzałem z woleja trafia wprost w twarz Pasquala. Piłkarz Florencji opuszcza boisko na noszach.

39. min. 1:1!!!! Jovetic!!!!!

39. min. Karny dla Fiorentina! Zagranie ręką Ferronettiego.

30. min. Moment oblężenia bramki Polaka! Najpierw Di Natalii o mały włos a znowu pokonałby Boruca! Włoch ustawił się na linii obrońców, uruchomiony świetnym podaniem próbował przelobować golikpera. Boruc jednak tym razem piąstkował i przerzucił piłkę nad poprzeczką. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Aremro. Futbolówka przetoczyła się tuż obok słupka.

27. min. Piłkarze Fiorentiny strzelają, a wiatr piłkę nosi. Tym razem podmuch wiatru o mało nie pokonał Handarovica. Chwilę potem strzelał Jovetic. Futoblówka z uderzona z 40 metrów przeleciała nad poprzeczką.

24. min. Amauri bliski wyrównania! Lazzari wrzuca piłkę w pole karne z lewej strony, a Włoch mija się z piłką o centymetry!

22. min. Lazzari decyduje się na strzał z dystansu. Włoch uderzył z 30 metrów, pod wiatr. Piłka nie leciała nawet w świato bramki, chociaż trzeba przyznać, że uderzenie było mocne

19. min. Żółta kartka dla Lazzariego, piłkarz Fiorentiny nie zagra w kolejnym meczu.

16. min. Udinese w natarciu, Floro Flores posyła piłkę nad poprzeczką Fiorentiny.

14. min. Bramka dla Udinese!!!! Udinese przejmuje piłkę w środku pola. Podanie do Di Natale, Boruc wychodzi z bramki, a Włoch lobem pokonuje polskiego bramkarza!

12. min. Floro Flores wchodzi w pole karne, piłkę odbiera mu obrońca Fiorentiny, pada w polu karnym. Sędzia nie dopatrzył się faulu. Chwilę później Behrami fauluje Aremro. Rzut wolny dla Udinese.

9. min. Cassani dochodzi do piłki tuż przed piłkarzem Udinese i wybija ją na rożny. Piłka z korneru trafił wprost w ręce Boruca