Oceniono 3 razy 3

Dzisiejszego popołudnia na Weserstadion w Bremie możemy zobaczyć grę aż trzech Polaków! Obok Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka na swój debiut gotowy jest Ludovic Obraniak! Bezpośrednia transmisja: xurl.pl/9itF

Wi�cej o wydarzeniu

Bundesliga. Media: Lewandowski i Obraniak najlepsi w swoich zespołach

Lokalne gazety z Zagłębia Ruhry zgodnie uznały Roberta Lewandowskiego za bohatera meczu w Bremie, gdzie Borussia rozgromiła Werder 5:1. ?Imponujący i symboliczny? - tak o występie Polaka pisze prasa, która zaznacza, że strzelając dwa gole, uciszył swoich krytyków. Dobre noty zebrał także debiutujący Ludovic Obraniak, który został uznany za najlepszego piłkarza swojego zespołu.

Bundesliga. Wysoka wygrana Borussii z Werderem, dwa gole Lewandowskiego

Borussia Dortmund rozgromiła w meczu wyjazdowym Werder Brema 5:1. W meczu wystąpiło czterech Polaków. Od pierwszej minuty Robert Lewandowski (strzelił dwa gole), Łukasz Piszczek i debiutujący w Werderze Ludovic Obraniak. W drugiej połowie na boisku pojawił się Martin Kobylański.

• 90. min. + 2

Koniec meczu! Borussia rozbiła Werder 5:1.

• GOOOOOOL

89. min.

Honorowa bramka Werderu. Piłkę w polu karnym dostał Aycicek i płaskim strzałem pokonał Weidenfellera.

• GOOOOOOL

85. min.

Druga bramka Lewandowskiego! Polak dostał dobre podanie, wyszedł sam na sam, minął bramkarza i puścił piłkę między nogami obrońcy!

• 77. min.

Okazja Kobylanskiego! Sam na sam z Weidenfellerem ale bramkarz Borussii górą!

• 75. min.

Strzał z dystansu Obraniaka, piłka powędrowała wysoko nad bramką.

• 70. min.

Żółta kartka dla Kobylańskiego.

• 68. min.

Lewandowski ładnie podaje do Grosskreutza, jego strzał w akrobatyczny sposób broni jednak Wolf.

• 65. min.

Zmiany w Borussii. Grosskreutz za Reusa, Kehl za Bendera.

• GOOOOOOL

62. min.

Borussia podwyższa! Piękne podanie pięta Reusa w polu karnym do Mchitarjana, a ten nie miał problemów z pokonaniem Wolfa.

• 58. min.

Strzał z dystansu Bendera minimalnie minął bramkę Werderu.

• 55. min.

Na boisku kolejny Polak! Martin Kobylanski wszedł za Elię

• 51. min.

Reus ładnie wypuścił Lewandowskiego w pole karne, Polak jednak w dogodnej sytuacji strzelił nad bramką.

• 48. min.

Borussia prowadzi już 3:0! Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym wykorzystał Friedrich.

Druga połowa rozpoczęta

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• GOOOOOOL

42. min.

0:2! Mchitarjan indywidualna akcja, uderzenie z linii pola karnego i piłka wpada tuż przy słupku!

• 35. min.

Ależ okazja Borussii! Aubameyang zgrał piłkę głową do Mchitarjana, ale ten z 2 metrów nie trafił w bramkę!

• 31. min.

Dośrodkowanie z lewej strony, Di Santo uderza głową, Weidenfeller broni w ładnym stylu.

• GOOOOOOL

26. min.

Gol Lewandowskiego! Polak dostał piłkę od Schmelzera i uderzył pięknie po długim rogu!